صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
۴۰ هزار ایثارگر از تسهیلات اشتغالزایی بهره مند می شوند

۴۰ هزار ایثارگر از تسهیلات اشتغالزایی بهره مند می شوند

معاون تعاون و رفاه بنیاد شهید و امور ایثارگران، از پرداخت تسهیلات در قالب طرح‌های اشتغالزایی و کارآفرینی به بیش از ۴۰ هزار نفر از ایثارگران در سال جاری خبر داد.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایرنا،
مهدی ایزدی روز شنبه اعلام کرد: به طرح‌های خوداشتغالی بیش از ۳۰۰ میلیون ریال و طرح‌های کارآفرینی با توجه به نوع طرح حداقل تا ۲ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت می‌شود.
وی اظهار کرد: طرح‌هایی هم که بیش از این میزان تسهیلات نیاز داشته باشند، با کمک صندوق توسعه ملی تسهیلات دریافت می‌کنند.
وی افزود: براساس سامانه اشتغال بنیاد شهید و امور ایثارگران ۶۷ هزار نفر فاقد شغل در این سامانه ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد هشت هزار نفر فرزند شهید و مابقی فرزندان ایثارگران هستند.
معاون تعاون و رفاه بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: سال گذشته یکهزار و ۱۸۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال از طریق بانک‌های عامل به ایثارگران پرداخت شد.
ایزدی با اشاره به شروع کار صندوق اشتغال بنیاد شهید و امور ایثارگران از سال گذشته افزود: راه اندازی این صندوق گامی مهم برای رفع معضل بیکاری جامعه هدف است.
وی از پرداخت تسهیلات مسکن به جامعه هدف ایثارگران اشاره و پیش بینی کرد: امسال ۴۷ هزار نفر از تسهیلات مسکن بهره مند شوند.
به گزارش ایرنا، استان چهارمحال وبختیاری در طول هشت سال دفاع مقدس بیش از ۲ هزار و ۴۰۰ شهید تقدیم نظام اسلامی ایران کرده‌اند.

همچنین مطالعه کنید:

سونامی جدید افزایش قیمت ها

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، سجاد برخورداری استاد اقتصاد دانشگاه تهران در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *