صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
جذب مشاور و تسهیل‌گر در راستای توسعه مشاغل خانگی در خراسان شمالی

جذب مشاور و تسهیل‌گر در راستای توسعه مشاغل خانگی در خراسان شمالی

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، دکتر رضا شاهین‌فر اظهار کرد: سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاددانشگاهی به منظور اجرای هر چه بهتر الگوی جدید توسعه مشاغل خانگی به عنوان یک طرح ملی با مدیریت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با همکاری صندوق کارآفرینی امید در نظر دارد تعداد ۴۰۰ نفر مشاور و تسهیل‌گر را در استان‌های پایلوت پس از ارزیابی و سنجش و آموزش‌های لازم انتخاب کند.
وی استان‌های منتخب این طرح را کرمانشاه، کردستان، لرستان، آذربایجان غربی، چهارمحال و بختیاری، خراسان رضوی، خراسان جنوبی و خراسان شمالی اعلام کرد.
سرپرست جهاد دانشگاهی خراسان شمالی تصریح کرد: رشته‌های شغلی مورد نیاز در این راستا شامل راه‌اندازی کسب و کارهای خانگی، امور حقوقی و قراردادها، بازاریابی و فروش، کیفیت و استانداردسازی محصولات، تجهیزات و فناوری، تولید و تامین منابع و نوآوری در تولید و طراحی محصول است.
شاهین‌فر همچنین رشته‌های تحصیلی مورد نیاز برای انتخاب تسهیل‌گر و مشاور را شامل رشته‌های کارآفرینی، اقتصاد، مدیریت در تمام گرایش‌ها، روانشناسی، هنر، مهندسی صنایع، کامپیوتر و کشاورزی اعلام کرد.
وی گفت: علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات و ثبت‌نام ضمن مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان به آدرس www.eshteghal.ir بخش طرح ملی مشاغل خانگی فرم ثبت‌نام را تکمیل کنند.
وی یادآور شد: دبیرخانه طرح توسعه مشاغل خانگی واقع در جهاد دانشگاهی واحد خراسان شمالی با شماره تلفن ۰۵۸۳۲۲۸۵۷۳۸ آماده پاسخگویی به سوالات احتمالی داوطلبان است.

 

همچنین مطالعه کنید:

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات ، اسلامشهر و پردیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *