صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
محموله ۲۷ تنی برنج قاچاق در جنوب سیستان و بلوچستان توقیف شد

محموله ۲۷ تنی برنج قاچاق در جنوب سیستان و بلوچستان توقیف شد

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان سرباز در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: محموله ۲۷ تنی برنج قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در این شهرستان توقیف شد.
‌‌به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرگرد رضا شهراد روز یکشنبه در تشریح این خبر اظهار داشت: مأموران انتظامی سرباز هنگام گشت زنی‌های هدفمند و کنترل خودروهای عبوری با مشکوک شدن به یک دستگاه تریلر آن را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.
وی افرود: مأموران در بازرسی از این خودرو ۲۷ تن برنج خارجی قاچاق که از طریق مبادی غیرقانونی وارد کشور شده و در حال انتقال به یکی از استان‌های همجوار بود را کشف کردند.
وی با اشاره به ارزش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریالی این محموله قاچاق، گفت: یک نفر در این رابطه دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی به منظور سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضائی شد.
جانشین فرمانده انتظامی سرباز خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه قاچاق کالا خسارت جبران ناپذیری به اقتصاد کشور می‌زند، پلیس با بهره گیری از تمام توان و امکانات خود با این پدیده شوم مبارزه می‌کند.
‌ب

همچنین مطالعه کنید:

محکومیت مدیرعامل زرین‌پال به یک سال حبس

براساس آنچه در حکم شعبه ۱۰۰ دادگاه کیفری دو شهرستان همدان برای مصطفی امیری نوشته …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *