صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
بیست و دومین دوره مسابقات قرآنی بهاردر بهار فرزندان کارکنان گازگلستان برگزارشد

بیست و دومین دوره مسابقات قرآنی بهاردر بهار فرزندان کارکنان گازگلستان برگزارشد

بیست و دومین دوره مسابقات قرآنی بهار دربهار ویژه فرزندان کارکنان شرکت گاز گلستان با حضورمهندس جمال لیوانی مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و اعضای شورای فرهنگی و جمعی از کارکنان و خانواده‌های آنان به پایان رسید.
به گزارش کسب و کار نیوز، دراین دوره از مسابقات که باحضور حدود ۳۵۰ نفر از علاقه مندان قرآنی در محل دانشگاه پردیس گرگان برگزار شد شرکت کنندگان در رشته‌های حفظ، ترتیل، تحقیق، صحیح خوانی، صحیفه سجادیه، مفاهیم، نهج البلاغه، قصه گویی و اذان در دو رده پسران و دختران در رشته‌های مورد نظر باهم به رقابت پرداختند که در نهایت پس از جمع بندی نتایج آزمون، نفرات برتر هر رشته مشخص و معرفی شدند.
درمراسم اختتامیه این مسابقات، مهندس صفرعلی جمال لیوانی مدیرعامل گاز گلستان ضمن خیر مقدم، از برگزاری بسیارمنظم و با شکوه این برنامه معنوی ابراز خرسندی کرد.
وی با تقدیر از تلاش خادمین قرآنی ودست اندرکاران برگزاری این برنامه معنوی، انجام اینگونه برنامه‌ها را حرکتی مهم برای ترویج و اشاعه فرهنگ قرآنی و آموزه‌های دینی خواند ودر ادامه نقش شایسته همسران کارکنان در تربیت فرزندان بویژه ترویج امورات فرهنگی و مأنوس شدن به معارف قرآنی را بسیار مؤثر خواند و از تلاش همه آن بزرگواران تشکر و قدردانی کرد.
در پایان مسابقات ضمن معرفی نفرات برترمسابقات قرآنی، با حضور مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره گازگلستان ازتعداد ۵ تن از همسران گرامی شهدای بزرگوارجنگ تحمیلی و همچنین سفیران قرآنی این شرکت که در مسابقات قرآنی بهاردر بهار شرکت ملی گازایران رتبه‌های برتر را کسب کرده بودند تجلیل بعمل آمد.

 

همچنین مطالعه کنید:

لوازم خانگی

شیب تند افزایش قیمت ها در بازار لوازم خانگی

میناسادات حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، در این میان شنیده ها حاکی از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *