صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
اختتامیه رویداد کارآفرینی اکسیر برگزار شد

اختتامیه رویداد کارآفرینی اکسیر برگزار شد

رویداد کارآفرینی اکسیر با معرفی ایده‌های برتر در سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه به کار خود پایان داد
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از صدا و سیما،
بهرام بادکو رییس سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه در این مراسم ارتقاء فرهنگ اختتامیه رویداد کارآفرینی اکسیر برگزار شدکارآفرینی و ترویج کار گروهی و تیم سازی را از اهداف برپایی این رویداد عنوان کرد.
بادکو تعداد ایده‌های ثبت نام شده جهت شرکت در این رویداد را ۶۰ ایده عنوان کرد و گفت: از این تعداد ۴۲ ایده پذیرش شدند که ۱۰ ایده با نظر هیات داوران به رویداد نهایی راه یافته و از بین آنان سه ایده برتر انتخاب خواهد شد.
در پایان این مراسم صاحبان ۱۰ ایده برتر هر کدام در سه دقیقه به معرفی ایده خود پرداختند و در نهایت با نظر هیات داوران ایده‌های "آموزشگاه رانندگی" (صاحب ایده: علی زندی)، " سرویس کو" (صاحب ایده: علیرضا کریمی قلعه) و "جای شما" (صاحب ایده: زینب گمار)، " به ترتیب بعنوان ایده‌های برتر اول تا سوم معرفی شدند.
بهزاد خدادادی شاهیوند معاون فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه نیز در حاشیه برگزاری این رویدادبا اشاره به اینکه تقویت فرهنگ کار و بسترسازی برای جذب دانشجویان به بازار کار از ماموریت‌های معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی است، گفت: در این راستا برگزاری رویداد کارافرینی اکسیر با محوریت کسب و کار‌های اینترنتی تدوین و در پنج استان کشور اجرا شد که کرمانشاه نیز یکی از استان‌های مجری این برنامه بود.
وی با اشاره به تشکیل دبیرخانه این رویداد از چند ماه قبل و اطلاع رسانی در این خصوص، گفت: ۶۰ ایده به دبیرخانه این رویداد رسید که ۴۲ ایده بر اساس معیار‌های تعریف شده پذیرش شدند.
وی گفت: در اولین پیش رویداد برگزار شده از بین این ۴۲ ایده ۱۰ ایده برتر با نظر هیات داوران مشخص شدند و شش کارگاه آموزشی برای صاحبان این ایده‌ها برگزار شد.
خدادادی شاهیوند افزود: در رویداد اصلی نیز که امروز برگزار شد، سه تیم برتر مشخص شده و جوایز ارزنده‌ای به آن‌ها اهدا شد.

همچنین مطالعه کنید:

لوازم خانگی

شیب تند افزایش قیمت ها در بازار لوازم خانگی

میناسادات حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، در این میان شنیده ها حاکی از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *