صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
رویداد تخصصی کارآفرینی با انرژی‌های پاک در زاهدان برگزار شد

رویداد تخصصی کارآفرینی با انرژی‌های پاک در زاهدان برگزار شد

استارتاپ ویکند انرژی سبز با هدف شناخت راهکارهای نو برای تأمین انرژی‌های سبز و پاک در مجتمع فناوری و نوآوری دانشگاه سیستان و بلوچستان به مدت سه روز برگزار شد.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از
 روابط عمومی دانشگاه سیستان و بلوچستان، سرپرست مرکز کارآفرینی دانشگاه سیستان و بلوچستان اظهار داشت: استارتاپ ویکند سبز با هدف شناخت راهکارهای نو برای تأمین انرژی پاک طی ۳ روز برگزار شد که در روز اول ۳۴ ایده از سوی شرکت‌کنندگان مطرح و پس از رأی‌گیری ۱۲ ایده برای استفاده در این رویداد انتخاب شد.
دکتر مهدی زیودار ادامه داد: در روز دوم از این رویداد افراد شرکت‌کننده در قالب تیم‌هایی تقسیم‌بندی و در واحدهای مرتبط مستقر شدند و کار خود را در جهت پرورش ایده شروع کردند. در این راستا نخستین کارگاه با موضوع "تدوین بوم کسب‌وکار" برای تیم‌ها برگزار شد و در ادامه نیز آن‌ها باراهنمایی مربیان حاضر در رویداد به تکمیل بوم خویش پرداختند.
سرپرست مرکز کارآفرینی دانشگاه سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در روز سوم این رویداد نیز دو کارگاه با موضوعات "بایدهای لازم حداقل محصول قابل‌ارائه" و "ارائه اثرگذار و ویژگی‌های لازم برای یک ارائه خوب" برای تیم‌ها برگزار شد.
وی خاطرنشان کرد: بعد از آن نیز تیم‌ها با راهنمایی تسهیل گر و مربیان رویداد به تکمیل بوم ، MVP و ارائه پایانی خویش پرداختند.
زیودار افزود: در مراسم اختتامیه این رویداد هرکدام از تیم‌های ١٢ گانه به مدت پنج دقیقه به تشریح ایده خود پرداختند و در ادامه به مدت سه دقیقه داوران سؤالات خود را از تیم‌ها مطرح کردند. درنهایت پس از ارزیابی، داوران سه تیم را به عنوان تیم‌های برتر و دو تیم را به‌عنوان شایسته تقدیر انتخاب کردند.
سرپرست مرکز کارآفرینی دانشگاه سیستان و بلوچستان گفت: تیم "آب ارزان"، تیم پنل‌های حرارتی، خورشیدی و تیم لامپ جلبکی به ترتیب مقام‌های اول تا سوم این استارتاپ ویکند را بدست آوردند.

همچنین مطالعه کنید:

بیکاران کرونا در انتظار مقرری ۸۲۵ هزار تومانی

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، در چهار ماهی که از بحران کرونا …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *