صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
فیاس دو هفته را به نام فرابورس ایران نام‌گذاری کرد

فیاس دو هفته را به نام فرابورس ایران نام‌گذاری کرد

فدراسیون بورس‌های اروپایی-آسیایی موسوم به فیاس دو هفته را به نام فرابورس ایران نام‌گذاری و اعلام کرد طی این مدت از طریق سایت و شبکه‌های اجتماعی خود اقدام به معرفی این بورس ایرانی، بازنشر اخبار و اهداف و ماموریت‌های آن خواهد کرد.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی فرابورس ایران، ژانویه 2018 نشست کمیته کاری فیاس با حضور 18 عضو کامل و وابسته در ایروان ارمنستان برگزار و فرابورس به عنوان نایب‌رئیس این فدراسیون انتخاب شد. 
در کمیته کاری بهاره فیاس نیز که اول مارس در مسقط عمان برگزار شد، برای نخستین بار فرابورس ایران ریاست این جلسه را برعهده گرفت. در این جلسه که شامل اتاق فکر فیاس، گزارش کارآمدی بورس‌های عضو فیاس (Business Effectiveness Report)، کتاب سال فیاس و گزارش کارگروه نظارت بود، همچنین فهرست گزارش‌های آتی و گزارش اولین جلسه از کمیته حسابرسی داخلی فیاس بحث و بررسی شد. 
حال این فدراسیون دو هفته را از تاریخ 5 مارس تا پایان روز هجدهم همین ماه به نام فرابورس ایران نام‌گذاری کرده است تا طی آن اقداماتی به منظور معرفی این بورس ایرانی، ظرفیت‌ها، اهداف و ماموریت‌های آن از سوی فیاس در جامعه بین‌المللی صورت گیرد.

همچنین مطالعه کنید:

زرتشتی‌دوزی

برگزاری کارگاه ۲روزه زرتشتی‌دوزی در یزد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی میراث آریا, سید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *