صفحه اصلی / نمایشگاه خودرو اهواز افتتاح شد

نمایشگاه خودرو اهواز افتتاح شد

سیزدهمین نمایشگاه خودرو اهواز با حضور مسئولین و مردم استان خوزستان افتتاح شد.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از سایپا نیوز؛ مراسم افتتاح سیزدهمین نمایشگاه خودرو استان خوزستان با حضور غلام عباس بهرامی نیا مدیرکل سازمان حمل و نقل و پایانه‌های استان خوزستان، نورالله حسن زاده رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان، مراد کمالی مدیر عملیات ترابری و پشتیبانی تولید نفت شرکت‌ملی مناطق نفت خیز جنوب، محمدرضا حقیقی مدیر روابط عمومی گروه خودرو سازی سایپا و جمعی از مسئولین و مدیران ارشد استان خوزستان در نمایشگاه بین المللی اهواز برگزار شد.
بر اساس این گزارش، سیزدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو خوزستان در فضایی بالغ بر ۱۲ هزار مترمربع در محل نمایشگاه‌های بین المللی استان خوزستان شهر اهواز با حضور ۱۵ خودرو ساز مطرح داخلی و ۵ خودرو ساز خارجی در حال برگزاری است.
در این نمایشگاه گروه خودرو سازی سایپا با هدف نمایش محصولات خود به همراه شرکت‌های پارس خودرو، چانگان، سایپا یدک، زامیاد، سایپا سیتروئن، امور مشتریان سایپا، نمایندگان منتخب فروش و خدمات پس از فروش استان خوزستان در فضایی بالغ بر ۱۱۰۰ متر مربع در این نمایشگاه به مدت چهار روز حضور دارد.
گفتنی است گروه خودرو سازی سایپا در سیزدهمین نمایشگاه خودرو خوزستان در محل نمایشگاه‌های بین المللی اهواز از ۷ الی ۱۰ اسفندماه از ساعت ۱۵ الی ۲۲ پذیرای بازدیدکنندگان و علاقمندان صنعت خودرو است

همچنین مطالعه کنید:

احتکار و هزاران پرونده تخلف در عرضه کالا

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *