صفحه اصلی / بانک انصار تندیس بلورین تعالی آموزش و توسعه منابع انسانی را دریافت کرد

بانک انصار تندیس بلورین تعالی آموزش و توسعه منابع انسانی را دریافت کرد

بانک انصار تندیس بلورین پنجمین دوره جایزه ملی تعالی آموزش و توسعه منابع انسانی را به خود اختصاص داد وآقای فروتن عضو هیأت مدیره و قائم مقام بانک انصار آن را دریافت کرد.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی و تبلیغات بانک انصار، پنجمین کنفرانس ملی آموزش و توسعه سرمایه انسانی به همراه مراسم تقدیر پنجمین دوره جایزه ملی تعالی آموزش و توسعه منابع انسانی توسط انجمن آموزش و توسعه منابع انسانی با همکاری مراکز دانشگاهی، صنعتی و اداری کشور در مرکز همایش‌های بین المللی رازی برگزار و بانک انصار تنها مجموعه و بانکی بود که در این سطح حایز رتبه گردید.
در این مراسم علاوه بر تندیس بانک انصار بدلیل ارائه تجربه برتر در خصوص نیازسنجی آموزشی بر اساس مدل دیکوم (DACUM) حایز دریافت جایزه تجربه برتر انجمن آموزش و توسعه سرمایه انسانی شد .
همچنین در این کنفرانس یکی ازکارشناسان آموزش، معاونت منابع انسانی وآموزش بانک انصار ضمن تشریح ابعاد مختلف دیکوم، به ارائه برترین تجارب بانک انصار پرداخت و گفت: بانک انصار نیاز سنجی کارکنان را بر اساس مدل "دیکوم"انجام داده است. این مدل تدوین یک برنامه درسی و روشی مؤثر برای تجزیه و تحلیل یک شغل و فرد است.
بر اساس این گزارش، مهم‌ترین ویژگی و تفاوت پنجمین کنفرانس ملی آموزش و توسعه سرمایه انسانی با سایر کنفرانس‌های حوزه آموزش در کشور، توجه بر حوزه‌های نوین آموزش و تمرکز بر ابزارها و مکانیسم‌های استقرار فرآیند مدیریت یادگیری در واحدهای آموزش و توسعه کشور بود.

همچنین مطالعه کنید:

بهشت خیرین سلامت

خرم‌دره بهشت خیرین سلامت استان زنجان

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, حجت محمدی در جلسه با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *