صفحه اصلی / انباشت مطالبات؛ عامل اصلی کند شدن فرایند پرداخت مطالبات پرسنل

انباشت مطالبات؛ عامل اصلی کند شدن فرایند پرداخت مطالبات پرسنل

نباشت مطالبات؛ عامل اصلی کند شدن فرایند پرداخت مطالبات پرسنل
ایلام- رییس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام گفت: متاسفانه به دلیل برخی سوء مدیریت ها و عدم تامین منابع مالی در گذشته و انباشته شدن مطالبات، روند پرداخت ها کند و موج اعتراضات شدت گرفته است.
به گزارش کسب و کار نیوز دکتر کریم همتی شامگاه چهارشنبه در گفتگو با کسب و کار نیوز، بکار گیری نیروهای قراردادی بدون ردیف حقوقی و چارت تشکیلاتی و بی حساب و کتاب را بزرگترین چالش پیش روی دانشگاه دانست و اظهار داشت: متاسفانه برخی درآمدها صرف همین نیروها گردیده ومسئولین برای پرداخت اضافه کار و کارانه پرسنل رسمی خود با مشکلات عدیده ای دست و پنجه نرم می کنند.
وی به تامین منابع مالی و تقسیم درآمدها اشاره کرد و افزود: به حول و قوه ی الهی و باتشکیل کارگروه تخصصی و رایزنی با وزارت محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، زمینه های لازم را برای برطرف نمودن این معضل پیدا خواهیم کرد.
وی با انتقاد از عدم پرداخت مطالبات بحق پرسنل و پزشکان یادآور شد: مشکلات انباشته دانشگاه به حدی است که با یک سال و دو سال نمی توان انتظارات بحق پرسنل را برآورده کرد ولی امیدواریم در مدیریت جدید، برنامه ها طوری طراحی و تدوین گردد تا بیشتر از این، شرمنده حافظان سلامت مردم و جامعه نشویم.
رییس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام برقراری عدالت و رفع تبعیض را در برنامه کاری خود بسیار حائز اهمیت دانست و تصریح کرد: براساس وجدان بیدار خود و بدور از تبعیض و بی عدالتی، برنامه ها را پیش خواهیم برد و اجازه نخواهیم داد بر فرد و گروهی ظلم و یا در باب بی عدالتی برخورد و رفتار شود.

همچنین مطالعه کنید:

boodjeh

جایگزین‌های نفت در بودجه

ثمانه نادری به گزارش کسب و کار نیوز، دراین‌ راستا سازمان برنامه اعلام کرده است شفافیت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *