صفحه اصلی / انباشت مطالبات؛ عامل اصلی کند شدن فرایند پرداخت مطالبات پرسنل

انباشت مطالبات؛ عامل اصلی کند شدن فرایند پرداخت مطالبات پرسنل

ایلام- رییس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام گفت: متاسفانه به دلیل برخی سوء مدیریت ها و عدم تامین منابع مالی در گذشته و انباشته شدن مطالبات، روند پرداخت ها کند و موج اعتراضات شدت گرفته است.
دکتر کریم همتی شامگاه چهارشنبه در گفتگو با کسب و کار نیوز، بکار گیری نیروهای قراردادی بدون ردیف حقوقی و چارت تشکیلاتی و بی حساب و کتاب را بزرگترین چالش پیش روی دانشگاه دانست و اظهار داشت: متاسفانه برخی درآمدها صرف همین نیروها گردیده ومسئولین برای پرداخت اضافه کار و کارانه پرسنل رسمی خود با مشکلات عدیده ای دست و پنجه نرم می کنند.
وی به تامین منابع مالی و تقسیم درآمدها اشاره کرد و افزود: به حول و قوه ی الهی و باتشکیل کارگروه تخصصی و رایزنی با وزارت محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، زمینه های لازم را برای برطرف نمودن این معضل پیدا خواهیم کرد.
وی با انتقاد از عدم پرداخت مطالبات بحق پرسنل و پزشکان یادآور شد: مشکلات انباشته دانشگاه به حدی است که با یک سال و دو سال نمی توان انتظارات بحق پرسنل را برآورده کرد ولی امیدواریم در مدیریت جدید، برنامه ها طوری طراحی و تدوین گردد تا بیشتر از این، شرمنده حافظان سلامت مردم و جامعه نشویم.
رییس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام برقراری عدالت و رفع تبعیض را در برنامه کاری خود بسیار حائز اهمیت دانست و تصریح کرد: براساس وجدان بیدار خود و بدور از تبعیض و بی عدالتی، برنامه ها را پیش خواهیم برد و اجازه نخواهیم داد بر فرد و گروهی ظلم و یا در باب بی عدالتی برخورد و رفتار شود.

همچنین مطالعه کنید:

گندم

چرا همدانی‌ها امسال دیر گندم کاشتند؟

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, منصور رضوانی‌جلال با اشاره به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *