صفحه اصلی / برگزاری جلسه هم اندیشی ماهانه کارکنان ستادی و شعب مدیریت شعب استان های خراسان رضوی و شمالی

برگزاری جلسه هم اندیشی ماهانه کارکنان ستادی و شعب مدیریت شعب استان های خراسان رضوی و شمالی

جلسه هم‌اندیشی ماهانه کارکنان ستادی مدیریت شعب استانهای خراسان رضوی و شمالی با حضور مدیر شعب، معاون اجرایی، روسای شعب و تمامی کارکنان ستادی این استانها در شهر مشهد برگزار شد. 
به گزارش کسبو کار نیوز به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین، علی اکبر ریحانی مدیر شعب استانهای خراسان رضوی و شمالی در این جلسه با تأکید بر حساسیت ایام پایانی سال و تلاش همه جانبه بانکها در راستای افزایش منابع، به طرح های اخیر بانک ایران زمین که به موازات هم در حال اجرا است اشاره کرد و گفت: طرح‌های اخیر به منظور حفظ و ترغیب مشتریان به افزایش همکاری با بانک همچنین کنترل مطالبات اقدام به برنامه‌ریزی شده، که از مسئولین شعب انتظار میرود با تلاش مضاعف و معرفی این طرح‌ها به مشتریان موجبات حصول نتیجه ای مطلوب در شأن استان را فراهم کنند.  
وی در ادامه افزود: در سمینار آموزشی بازاریابی که اخیراً با بکارگیری یکی از بهترین مدرسین این علم در عرصه بانک و به منظور ارتقای سطح دانش مسئولین و معاونین شعب و دوایر برگزار گردید سعی شد چالشهای پیش روی شعب در اجرای طرح های بانک مورد واکاوی و آسیب شناسی قرار گرفته، مناسب ترین رفتارها و موثر ترین ارتباطات آموزش داده شود تا انشاالله بیشترین بهره برداری در شعب خصوصاً در مورد طرح های اخیر بانک بعمل آید.
ریحانی در پایان گفت: کارکنان بانک می بایست  در عرصه معرفی بانک و ارائه خدمات به مشتریان دیدگاهی خلاقانه و مبنی بر نوآوری داشته باشند و از مسئولین شعب خواست تا با تداوم در برگزاری شورای هفتگی، پیشنهادات خود را در گزارشات ارسالی به مدیریت استان منعکس کنند. 
در ادامه سلیمانی معاون اجرایی استان‌های خراسان رضوی و شمالی پس از بررسی نکاتی در خصوص مسائل اعتباری، مکاتبات اداری، طرح جهش و باشگاه مشتریان، به جایگاه استان در بین بانکها اشاره کرده و افزود: مسئولین شعب می‌بایست به عنوان الگوی رفتاری برای کلیه کارکنان، نگاه ویژه‌های به مبحث آموزش پذیری و آموزش دهی داشته و در رسالت تربیت روسای آینده شعب بانک اهتمام ورزند.
در ادامه مسئول انفورماتیک استان شرحی از طرح اوراق گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گزاری ارائه کرده و به سولات مطرح شده پاسخ داد.
در پایان جلسه نقطه نظرات و پیشنهادات حاضرین مطرح و توسط مدیر و معاون منطقه مورد ارزیابی قرار گرفت.

همچنین مطالعه کنید:

تکلیف بسته‌های اینترنت خریداری شده چه می‌شود؟

به گزارش کسب و کار نیوز، ناگفته نماند که حفظ امنیت در درجه اول اهمیت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *