صفحه اصلی / آمادگی منطقه آزاد ارس برای اجرای پروژه شهر سالم، جامعه ایمن

آمادگی منطقه آزاد ارس برای اجرای پروژه شهر سالم، جامعه ایمن

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از  فرینا وی با اشاره به اینکه انسان سرمایه ی ارزشمند یک جامعه ایده آل است گفت : شعار شهر سالم و جامعه ایمن در برخی از کشورهای خارجی به تحقق پیوسته و رنگ واقعیت به خود گرفته است و در نتیجه شرایط زندگی شهری، تعلیم و تربیت و آموزشی خود را بهبود بخشیده اند.
مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس تاکید کرد: وقتی برخی آسیب های اجتماعی زیاد می باشد و نا امنی در آن بیشتر شود و قطعا توریست و گردشگری نیز به آنجا نخواهد رفت و در نتیجه توسعه اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگی به وقوع نخواهد پیوست .
عرب باغی با بیان اینکه خدمت به جامعه آگاه افتخار است ، اظهار داشت : زندگی ماشینی و بی عاطفه میتواند کشور را با بحران مواجه کند اما هیچ آسیبی در جامعه ای غیر قابل حل نیست و قطعا راه حلی وجود دارد و مهمترین عامل اصلی برون رفت از مشکلات و معضلات تنها با اراده مصمم و با آموزش شهروندان میسر میشود و اگر تمامی مسئولین توان اجرایی داشته باشند قطع یقین میتوان کارهایی انجام داد.
وی با اشاره به انتخاب ارس ۲۰۲۰ به عنوان شهر سالم و جامعه ایمن گفت : مناطق آزاد به صورت پایلوت برای اجرای اینگونه طرح ها قبل از ورود به سرزمین اصلی نقش مهمی را ایفا می کنند و منطقه آزاد ارس نیز پتانسیل عملیاتی این طرح را دارد.
 

همچنین مطالعه کنید:

maskan

خروج کم درآمدها از فهرست طرح ملی مسکن

ثمانه نادری به گزارش کسب و کار نیوز، از همان ابتدای طرح و زمانی که جزئیات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *