صفحه اصلی / وزارت دفاع با تمام توان درجهت تجهیز نیروی دریایی راهبردی ارتش اقدام می کند

وزارت دفاع با تمام توان درجهت تجهیز نیروی دریایی راهبردی ارتش اقدام می کند

به گزارش کسب و کار نیوز،  امیر سرتیپ امیر حاتمی در پیامی به مناسبت هفتم آذر ماه، سالروز تشکیل نیروی دریایی را تبریک گفت.
در این پیام آمده است:
هفتم آذرماه؛ یادآور خاطرات با شکوه روزهایی است که دلاور مردان دریادل نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با عشق و ایمان به آرمان های انقلاب اسلامی و گوش به فرمان ولایت در مقابل هجوم دشمن متجاوز چونان سدی پولادین نقش آفرینی کردند.
نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران پس از دفاع مقدس، با سرعت کم‌نظیری، فرایند روزآمد دست‌یابی به قابلیت‌ها و آمادگی‌های همه جانبه برای مواجهه موفق با مقتضیات و الزامات فراروی را سپری و در تعامل همه جانبه،‌ مؤثر و مستمر توام با اخلاص و برادری با نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، پیدایش قدرت نوظهور در عرصه امنیت افزایی برای آب‌های سرزمینی و فراسرزمینی را به 'واقعیت' تبدیل کرده است.
بی تردید حماسه آفرینان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، با تبعیت از رهنمودها و فرامین مقام معظم رهبری و فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی)، همچون گـذشته از مـیهن اسلامی و سـواحل نیلگون خلیج همیشه فارس صیانت کـرده و حسین گونه در راه عزت، کرامت و پایداری این سرزمین الهی مجاهدت خواهند کرد.
اینجانب ضمن تبریک مجدد انتصاب فرمانده جدید نیروی دریایی ارتش و فرارسیدن 7 آذر سالروز نیروی دریایی به تمامی دریادلان بیدار و دریاییان رزم آشنای نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران اعلام می دارم، متخصصان صنعت دفاعی با تمام توان در جهت تجهیز این نیروی راهبردی کشورمان از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نخواهند کرد و به امید الهی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران را به لحاظ روزآمدی محصولات و تجهیزات مدرن، کارآمد و به روز پشتیبانی خواهند کرد.

هفتم آذر، به مناسبت رشادت‌ها و دلاورمردی‌های نیروی دریایی ارتش در دفاع از جزایر، بنادر، سواحل و دریاهای کشور و بویژه دفاع از آبادان و خرمشهر و آب‌های خلیج‌فارس در دوران جنگ تحمیلی، با تأیید امام خمینی (ره)، روز نیروی دریایی ارتش نام گرفت تا همه ساله حماسه باشکوه دریادلان نیروی دریایی و یاد شهدای عزیز و گرانقدر دریایی گرامی داشته شود.

همچنین مطالعه کنید:

بازرگانی اتحاد

خدمات نصب شیشه اتومبیل، سانروف و آینه بغل در بازرگانی اتحاد تا ۷۰درصد تخفیف

https://plink.ir/BqycK   چرا شرکت بازرگانی اتحاد کارتخوان : دارد جای پارک آسان : دارد مرکز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *