صفحه اصلی / تغییری در بیمه رایگان سازمان بیمه سلامت صورت نگرفته است

تغییری در بیمه رایگان سازمان بیمه سلامت صورت نگرفته است

به گزارش کسب و کار نیوز،  با توجه به انعکاس نادرست صحبت های معاون بیمه خدمات سلامت این سازمان در فضای مجازی، و برخی از سایت های خبری و خبرگزاری ها مبنی بر دریافت حق بیمه از بیمه شدگان رایگان، ضمن تکذیب اخبار فوق به اطلاع عموم هموطنان می رساند که هیچگونه تغییری در بیمه رایگان این سازمان صورت نگرفته و همچنان بدون هیچ مشکلی تمدید دفترچه بیمه رایگان ادامه دارد.
براساس این گزارش، روابط عمومی سازمان بیمه سلامت ایران از سایت ها و خبرگزاری ها کشور و همچنین کاربران فضای مجازی خواست با انعکاس اخبار صحیح و واقعیت ها ، گامی موثر جهت تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بردارند.
به گزارش ایرنا ، سازمان بیمه سلامت ایران در سال ٧٤ با نام بیمه خدمات درمانی ظرف پنج سال در وزارت بهداشت تشکیل و در سال ٨٣ به وزارت رفاه منتقل شد. در سال ٩٥ یک سازمان مستقل زیرمجموعه وزارت بهداشت فعالیت خود را ادامه داد.
سازمان بیمه سلامت ٥ صندوق بیمه ای به نام های صندوق کارکنان دولت با جمعیتی بیش از ٥ میلیون و ٦٠٠ هزار نفر، صندوق بیمه روستاییان با جمعیتی بیش از ٢٢ میلیون نفر ، صندوق سایر أقشار با جمعیت یک و نیم میلیون نفر، صندوق بیمه ایرانیان و صندوق بیمه همگانی رایگان با جمعیت ١١ میلیون نفر را تحت پوشش دارد. ٣٢ میلیون نفر از ٤٠ میلیون بیمه شده تحت حمایت سازمان بیمه سلامت یعنی ٨٠ درصد جمعیت ، مشمول بیمه رایگان و صرفا اعضای صندوق کارکنان دولت و سایر أقشار بیمه پرداز هستند.

همچنین مطالعه کنید:

معرفی استارت آپ «باسلام»

🔹«باسلام»، پلتفرم خرید از تولیدکننده‌ ایرانی است. تولیدکنندگان می‌توانند در باسلام غرفه رایگان بسازند و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *