صفحه اصلی / اعزام ۷۸۶ نفتکش به مناطق زلزله‌زده به منظور تامین سوخت

اعزام ۷۸۶ نفتکش به مناطق زلزله‌زده به منظور تامین سوخت

به گزارش کسب و کار نیوز، نعمت اله نجفی افزود: با توجه به سرمای هوا، تامین سوخت مناطق زلزله زده در اولویت کاری ما قرار دارد.
وی از توزیع حدود ۱۷ میلیون لیتر سوخت از تاریخ ۲۲ آبان تا ۳ آذر خبر داد و اظهار کرد: ۶ میلیون و ۲۴۵ هزار لیتر بنزین از طریق ۲۵۹ نفتکش در مناطق زلزله زده ارسال شده است.
این مقام مسئول همچنین میزان مصرف نفت سفید و نفت‌گاز را به ترتیب ۶ میلیون ۵۳۹ هزار لیتر و سه میلیون و ۸۹۳ هزار لیتر اعلام کرد.
نجفی از هماهنگی با مناطق همدان، لرستان و ایلام در باره تامین سوخت خبر داد و گفت: اعزام کارشناسان سی ان جی به مناطق زلزله زده و راه اندازی جایگاه‌ آن در شهرستان‌های سرپل ذهاب و قصر شیرین انجام شده است.
وی از فعال بودن شرکت‌های توزیع کننده گاز مایع در شهرستان سرپل ذهاب از روز نخست حادثه خبر داد و عنوان کرد: تاکنون حدود ۷ هزار سیلندر گاز مایع در این مناطق توزیع شده است.
نعمت اله نجفی در پایان گفت: کارشناسان شرکت ملی پخش منطقه به‌صورت مستمر شهرستان‌های روانسر، جوانرود، ثلاث باباجانی، اسلام آباد غرب، گیلانغرب، قصرشیرین و سرپل ذهاب را پایش و بررسی می کنند تا کوچکترین خللی در سوخت‌رسانی به مردم ایجاد نشود.

همچنین مطالعه کنید:

startup

سکوت قانون تجارت در برابر استارت‌آپ‌ها

مینا حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، در ایامی که کسب و کارهای نوپا و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *