صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
بازدید مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان از پروژه‌های شهرستان تویسرکان

بازدید مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان از پروژه‌های شهرستان تویسرکان

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان، در این بازدید مهندس مومیوند با اشاره به اهمیت این راه‌ها برای مردم منطقه و حوادث ناگوار در این مسیرها، مخصوصاً چهارخطه‌های تویسرکان کنگاور و تویسرکان جوکار، بر تسریع در اجرای آسفالت آن‌ها تأکید کرد.
فرزانه در رابطه با این پروژه گفت: مبلغ هزینه شده در پروژه تویسرکان – کنگاور (تا سه‌راهی فرسفج به طول ۱۵ کیلومتر) مبلغ ۲۰۰ میلیارد ریال و مبلغ هزینه شده در محدوده حسین‌آباد مبلغ ۳۰ میلیارد ریال است.
وی بیان کرد: تلاش خواهد شد ۱۷ کیلومتر ادامه مسیر کنگاور نیز بدون وقفه ادامه پیدا کند.
فرزانه یادآور شد: در این بازدید مقرر شد عملیات اجرای لایه اول آسفالت در محدوده حسین‌آباد تا ۳ روز آینده و چهارخطه تویسرکان- کنگاور (تا سه‌راهی فرسفج) تا اواخر آبان ماه به اتمام برسد.
وی بیان کرد: همچنین ۱۰ کیلومتر اول چهارخطه تویسرکان -کنگاور به بهره‌برداری رسیده است و زیر بار ترافیک رفته و در صورت بهره‌برداری تا سه‌راهی فرسفج بخش عمده‌ای از مشکلات شهرستان ناشی از تصادفات ناگوار برطرف خواهد شد و شاهد تسهیل در عبور و مرور خواهیم بود.
لازم به ذکر است عملیات اجرایی راه‌های روستاهای ترمیانک، سوتلق و قلی لاله علیا در حال اجرا است.

همچنین مطالعه کنید:

آشفتگی بازار خودرو و طرح های ناکارآمد

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، موافقان و مخالفان عرضه خودرو در بورس …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *