صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
تعریض محور بهشهر- زاغمرز در مازندران

تعریض محور بهشهر- زاغمرز در مازندران

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی راه و شهرسازی استان مازندران، مهندس ناصحی رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بهشهر ضمن اعلام این خبر افزود: عملیات تعریض در محور فوق به طول ۸ کیلومتر است که ۴ کیلومتر از عملیات خاک‌برداری و تعریض آن صورت گرفته و به تعداد ۱۳ (آبرو) ابنیه فنی با دهانه‌های ۲ متری و ۴ متری در محور مذکور اجرا شده است.
ناصحی در خصوص پروژه محور گلوگاه به استان سمنان حدفاصل روستای سرخگریوه به دامغان افزود: از دیگر اقدامات این اداره عملیات بهسازی و آسفالت پروژه محور گلوگاه به استان سمنان حدفاصل روستای سرخگریوه _ دامغان به طول ۱۱/۳ کیلومتر و با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال بوده که در دو قطعه عملیات راهسازی آن ادامه دارد.
رئیس اداره را و شهرسازی بهشهر بیان کرد: عملیات بهسازی و آسفالت قطعه اول محور دامغان به سرخگریوه به طول ۵ کیلومتر به اتمام رسیده و با توجه به محدودیت فصلی، عملیات روکش نهایی آسفالت این پروژه جهت بهره‌برداری به اتمام خواهد رسید.
وی تصریح کرد: قطعه دوم پروژه به طول ۶/۳ کیلومتر بوده و در طول مسیر از احداث آبروها و ابنیه‌های موجود از قبیل دو دستگاه پل به طول ۴۵ و ۳۶ متر خبر داد که هم‌اکنون مشغول انجام عملیات زیرسازی مسیر فوق هستند.
گفتنی است: از ۱۰۵۰۰ کیلومتر راه‌های اصلی و فرعی و روستایی موجود در مازندران، مقدار ۴۱۵ کیلومتر در شهرستان بهشهر واقع شده است.

همچنین مطالعه کنید:

قدرت خرید مردم آب می‌رود

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، چون کارگران قدرت خریدی ندارند که بخواهند …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *