صفحه اصلی / بهره‌برداری از دو تقاطع غیر همسطح در مسیر اصفهان- شهرکرد

بهره‌برداری از دو تقاطع غیر همسطح در مسیر اصفهان- شهرکرد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان، حمیدرضا امیرخانی مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی استان مسیر اصفهان – زرین‌شهر – شهرکرد را یکی از محورهای پرتردد بین دو استان اصفهان و چهارمحال و بختیاری عنوان کرد و گفت: احداث تقاطع غیر همسطح حاجت آقا و تقاطع غیر همسطح لایبید در این محور با اعتبار هزینه شده ۷ میلیارد ریال دسترسی دو روستای حاجت آقا و لایبید را به جاده اصلی به صورت ایمن امکان‌پذیر نمود.
امیرخانی افزود: با احداث این تقاطع‌های غیر همسطح در این منطقه علاوه بر امکان استفاده به عنوان دوربرگردان در مسیر، در روستای حاجت آقا مسیر ارتباطی بین دو قسمت بالا و پایین روستا فراهم و به سهولت انجام می‌شود.
وی به تقاطع غیر همسطح چرمهین – زمان‌آباد واقع در محور زرین‌شهر – بروجن – شهرکرد نیز اشاره داشت و گفت: این تقاطع اتصالی دو شهر چرمهین و زمان‌آباد است که سازه پل تکمیل و راه‌های دسترسی و تکمیل زیرگذر آن به ۱۵ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.
مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی اظهار کرد: تاکنون ۵ میلیارد ریال در ساخت این پروژه با دهانه ۸ متری هزینه شده که با تأمین اعتبار لازم، پروژه مجدداً فعال و تکمیل خواهد شد.

همچنین مطالعه کنید:

آینده بازار خودرو چه می‌شود؟

مشتریان خودرو با استناد به اینکه قیمت ها در آینده نزدیک کاهش خواهد یافت و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *