صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
نعمت‌پور: جوان‌ها در قهرمانی کشور بهتر کشتی گرفتند

نعمت‌پور: جوان‌ها در قهرمانی کشور بهتر کشتی گرفتند

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا طالب نعمت‌پور درباره پیکارهای کشتی قهرمانی کشور که در سالن شهید چاغروند خرم‌آباد برگزار شد، اظهار کرد: در گروه"الف" رقابت‌ها  کشتی‌های خوبی دیدیم و برخی از دیدارها خیلی جذاب و عالی بود و جوان‌های خوبی در پیکارها حضور داشتند.
وی ادامه داد: کشتی‌ها خیلی بالا و پایین داشت و برخی چهره‌ها شکست خوردند و جوان‌ها خوب ظاهر شدند و واقعاً کشتی "فرنگی" گرفتند.
نعمت‌پور اضافه کرد: جا دارد به مربیان سازنده که در گوشه‌گوشه کشور کار می‌کنند تبریک بگویم و امیدوارم این روند را ادامه دهند تا حاصل آن کسب مدال در میادین مهم بین‌المللی باشد.
قهرمان بازی‌های آسیایی گوانگ‌ژو با اشاره به فینال کشتی فرنگی بین لرستان و تهران، تصریح کرد: این دیدار ۵-۵ مساوی به پایان رسید و تهران با امتیاز فنی ۲۲به۲۱ برنده شد و خیلی خوشحال شدم که لرستان با یک تیم جوان عملکرد خوبی داشت.
وی در پاسخ به پرسشی که از این تیم لرستان کسی می‌تواند طلای جهانی نعمت‌پور را تکرار کند؟ گفت: کشتی‌های خوبی از بچه‌ها دیدم و آرزوی قلبی من این است که همواره در سطح بالا کشتی بگیرند و روزی طلای جهان و المپیک را کسب کنند.

همچنین مطالعه کنید:

نارضایتی بنگاه ها از سود بالای تسهیلات کرونایی

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، نخست آنکه بسیاری از این بنگاه ها …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *