صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
نقش فعالان حمل و نقل جاده‌ای در خدمات‌رسانی به زائرین اربعین ستودنی است

نقش فعالان حمل و نقل جاده‌ای در خدمات‌رسانی به زائرین اربعین ستودنی است

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گلستان، مهدی میقانی در جلسه ساماندهی و هم‌اندیشی فعالیت انجمن‌های صنفی رانندگان استان افزود: این اداره کل نیز به عنوان یک دستگاه دولتی، رصد خدمات رانندگان و شرکت‌های حمل و نقل را به جامعه هدف در دستور کار دارد.
وی ارائه آموزش‌های تخصصی رانندگان را از سیاست‌های کلان سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور بیان کرد و ادامه داد: استفاده از ظرفیت شرکت‌ها برای این آموزش‌ها باعث می‌شود که این سیاست در قالب خاص خود قرار گیرد.
میقانی اضافه کرد: مطابق تفاهم‌نامه منعقده با سازمان فنی و حرفه‌ای، در حال اجرایی شدن این آموزش‌ها در استان هستیم.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان با اشاره به یازدهمین سال واگذاری خدمات این بخش به تشکل‌ها و انجمن‌های صنفی اظهار کرد: یکسان‌سازی خدمات این شرکت‌ها برای به حداقل رساندن تناقضات موجود، سیاست جدیدی است که سازمان اجرای آن را ابلاغ کرده است.
میقانی به گزارش تخلفات رسیده از برخی شرکت‌های حمل و نقل استان نیز اشاره‌ای داشت و گفت: نگاه بنیادی شرکت‌ها باید ارائه خدمات مطلوب به خدمات گیرندگان باشد.
وی متذکر شد: برای قانونمند کردن شرکت‌ها، برخورد قانونی با آن‌ها خواهد شد.
در استان گلستان ۲ انجمن کارگری رانندگان بخش مسافر و ۱۲ انجمن کارگری رانندگان بخش بار فعالیت می‌کنند.

همچنین مطالعه کنید:

مرتضی افقه

ناتوانی دولت در کنترل قیمت ها

دولت به دلیل دسترسی به ارز، تنها کاری که می توانسته است انجام دهد، این …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *