صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
دستاوردهای ماندگار، حاصل تعامل سازنده بانک شهر با شهرداری‌ها

دستاوردهای ماندگار، حاصل تعامل سازنده بانک شهر با شهرداری‌ها

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از  روابط عمومی بانک شهر،  مظفر سلیمانی با بیان این مطلب اظهار کرد: بانک شهر در کمتر از یک دهه فعالیت بانکی، موفق شده به صورت عملی، در توسعه و عمران کلان‌شهرها تاثیرگذار باشد.
وی افزود:  بخش قابل‌توجهی از پروژه‌های عمرانی سال‌های اخیر، محصول تعامل شهرداری تبریز و بانک شهر است که دستارودهای آن به ویژه در مناطق کم‌برخوردار کاملاً بارز است.
معاون مالی و اداری شهردار تبریز همچنین با بیان این‌که خلاقیت‌ در خدمات، از امتیازاتی است که موجب پیشتازی بانک شهر شده، خاطرنشان کرد: سیستم سنتی در نظام بانکی، نمی‌تواند پاسخگوی سرعت و ضرورت‌های هزینه و زمان شود؛ راه‌اندازی شهرنت‌ها و ارائه خدمات شبانه‌روزی، ایده مهمی است که توانسته دشواری دسترسی به خدمات بانکی را به ویژه در برخی از دوره‌های پرتراکم سال، مرتفع کند.
سلیمانی راه اندازی پیشخوان‌های شهرنت را از دیگر مزیت‌های بانک شهر خواند و افزود : باید در نظر داشت که نمایشگاه‌های تخصصی بین‌المللی، فرصتی برای تبادل حوزه‌های فرهنگی، صنعتی و خدماتی است؛ حضور واحدهای بانکی در چنین نمایشگاه‌هایی می‌تواند سرعت و کیفیت تعامل بخش‌های خصوصی و نهادهای عمومی را ارتقا دهد.

همچنین مطالعه کنید:

شمارش معکوس اخذ مالیات از خانه های خالی

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، در جلسه علنی مذکور با ۱۵۰ رأی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *