صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
ارائه ۲۱۴۰ مورد خدمت حقوقی رایگان به مددجویان تهرانی

ارائه ۲۱۴۰ مورد خدمت حقوقی رایگان به مددجویان تهرانی

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از  ایلنا، محسن ولیئی با اشاره به اینکه میز خدمت حقوقی در دفاتر کمیته امداد استان تهران برای ارائه خدمات مشاوره حقوقی به مددجویان دایر است، بیان کرد: ۲۱۴۰ مورد خدمت حقوقی توسط  کمیته امداد استان تهران  در شش‌ماهه نخست سال ۹۶ به جامعه هدف تحت حمایت کمیته امداد استان تهران ارائه‌شده است.
وی افزود: تهیه، تنظیم و بررسی ۳۵۹ مورد اظهارنامه، دادنامه، شکوائیه و لوایح و دفاعیه جهت ارائه به مراجع قضایی و انجام ۱۶۰۲ مورد مشاوره حقوقی به مددجویان تحت حمایت ازجمله اقدامات بخش حقوقی این نهاد طی شش‌ماهه نخست سال ۹۶ بوده است.
ولیئی با اشاره به اینکه در این مدت برای ۵۴۱ مورد پرونده مددجویی و سازمانی سازش، صدور رأی و اجرای احکام انجام‌شده است، افزود: بررسی استعلام‌ها و اظهارنظر و تأیید قراردادهای مربوط به ارائه خدمات و انجام امور از سوی موسسه‌ها، شرکت‌ها و کنترل آنها از حیث حقوقی از دیگر فعالیت‌های این بخش است.
مدیرکل کمیته امداد استان تهران استفاده از ظرفیت خیران در بخش‌های مختلف را جزو اولویت‌های کمیته امداد برای خدمات‌رسانی مؤثر به جامعه هدف عنوان کرد و گفت: تمام برنامه‌ریزی‌ها در کمیته امداد بر پایه حضور مردم  و مشارکت آنها در برنامه‌های محرومیت‌زدایی این نهاد انجام می‌شود و این در حالی است که اکنون ۲۱۸ نفر از وکلای نیکوکار با این نهاد همکاری دارند.
وی بابیان اینکه وکلای نیکوکار در زمان‌های تعیین‌شده در ادارات حضور دارند و پاسخگوی مددجویان مراجعه‌کننده هستند، افزود: وکلا در زمان‌های حضور خود در دفاتر کمیته امداد سراسر استان تهران خدمات حقوقی و مشاوره‌ای به مددجویان ارائه می‌دهند.
ولیئی بیان کرد: در شش‌ماهه سال گذشته نیز  ۱۷۹۵ اقدام و پیگیری حقوقی برای مددجویان تحت حمایت توسط این نهاد انجام‌شده است.

 

همچنین مطالعه کنید:

منصور غیبی

شفافیت اقتصاد مسکن در بورس

سرمقاله-   در این راستا بانک ها در ساخت بسیاری از مراکز تجاری یا مسکونی مشارکت …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *