صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
سایت آلمانی: احتمال تبانی در بازی ایران – سوریه صفر است

سایت آلمانی: احتمال تبانی در بازی ایران – سوریه صفر است

به‌ گزارش ‌کسب و کار نیوز و ‌به نقل از سایت آلمانی SHZ، دو تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران و سوریه سه‌شنبه در ورزشگاه آزادی آخرین دیدار خود در انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ را برگزار خواهند کرد. سایت آلمانی SHZ پیش از بازی نوشت: در حالی که گفته می‌شود احتمال تبانی بین دو تیم ایران و سوریه وجود دارد، کارلوس کی‌روش، صراحتا عنوان کرد که به هیچ وجه چنین چیزی مطرح نیست و با قدرت به مصاف سوریه خواهند رفت.
تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران صعود خود را به جام جهانی قطعی کرده و بازی آنها با سوریه فقط تشریفاتی است. این‌ در حالی است که دو تیم‌ ‌ملی فوتبال ازبکستان و کره جنوبی باید در دیداری مهم و حساس در تاشکند برابر هم به میدان بروند تا تیم دوم گروه به جام جهانی مشخص شود.
با توجه به این که دو تیم ایران و سوریه کشورهای اسلامی محسوب می‌شوند و از لحاظ سیاسی نزدیک به هم هستند، دو کشور کره جنوبی و ازبکستان ترس از احتمال تبانی در این دیدار را دارند. با این حال به نظر نمی‌رسد نزدیکی سیاسی باعث تبانی در این بازی شود، چرا که اتفاقات بازی رفت در مالزی باعث شد که انگیزه ایرانی‌ها برای انتقام دو چندان شود تا آنها بتوانند در تهران تیم‌ ‌ملی فوتبال سوریه را شکست دهند.

همچنین مطالعه کنید:

لوازم خانگی

شیب تند افزایش قیمت ها در بازار لوازم خانگی

میناسادات حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، در این میان شنیده ها حاکی از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *