صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
مدیر رسانه‌ای سوریه: می‌خواهیم رویا را به واقعیت تبدیل کنیم

مدیر رسانه‌ای سوریه: می‌خواهیم رویا را به واقعیت تبدیل کنیم

به‌ گزارش ‌کسب و کار نیوز ‌و ‌به نقل از سانا، تیم‌ ‌ملی فوتبال سوریه شگفتی ساز انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در قاره کهن بوده است. این تیم با تفاضل گل بهتر نسبت به ازبکستان در رده سوم جدول رده‌بندی جای دارد و با تیم دوم که کره جنوبی است تنها یک امتیاز اختلاف دارد.
سوریه اگر بتواند ایران را در آزادی شکست دهد و از طرف دیگر جدال کره جنوبی با ازبکستان با تساوی یا پیروزی ازبکستان به پایان برسد، حضور در جام جهانی را برای نخستین بار در تاریخ خود تجربه می‌کند.
بشار محمد، مدیر رسانه‌ای سوریه که در تهران به سر می‌برد درباره وضعیت این تیم، گفت‌: خوشبختانه در شرایط خوبی به سر می‌بریم و آماده دیدار بسیار حساس برابر تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران هستیم. بازیکنان از نظر روحی در شرایط خوبی هستند و می‌خواهند رویای حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را با شکست دادن ایران به واقعیت تبدیل کنند.
تنها غایب سوریه در این دیدار المیدانی مدافع تاثیرگذار این تیم است که به خاطر آسیب‌دیدگی‌ در دیدار برابر تیم‌ ‌ملی فوتبال قطر این بازی حساس را از دست داد.

همچنین مطالعه کنید:

حک لوگو لوازم خانگی اصل روی کالای قاچاق

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، اغلب این لوازم خانگی ها، کالاهای بانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *