صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
قیمت نفت با شروع به کار برخی پالایشگاه‌ها افزایش یافت

قیمت نفت با شروع به کار برخی پالایشگاه‌ها افزایش یافت

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مهر، خبرگزاری شین‌هوا اعلام کرده است ، طوفان گرمسیری هاروی، در هفته گذشته هیوستون و سایر قسمت‌های تگزاس را که خانه برخی از مهم‌ترین پالایشگاه‌های آمریکاست، درهم کوبید.
در شرایط آب‌وهوایی به شدت نامساعد، پالایشگاه‌ها مجبور شدند فعالیت‌های خود را تعطیل کنند. داده‌ها نشان می‌دهد که طوفان بیش از ۲۰ درصد ظرفیت پالایشگاهی آمریکا را تعطیل کرده بود.
پیش‌تر در این هفته با با تعطیلی پالایشگاه‌ها و کاهش تقاضای نفت خام آمریکا، قیمت‌های نفت افت کرده بود.
تحلیل‌گران گفتند که طوفان هاروی تاثیر مخربی بر تگزاس داشته است و باران و سیل به دنبال آن باعث افزایش دوره تعطیلی پالایشگاه‌هاخواهد شد که این باعث می‌شود بازار محصولات پالایشگاهی و بازار نفت تحت تاثیر قرار بگیرد.
در همین زمان، طبق داده‌های ارائه شده توسط شرکت خدمات میادین نفتی بیکر هیوگز، در هفته گذشته تعداد چاه‌های فعال نفت در آمریکا دست نخورده و برابر با ۷۵۹ حلقه باقی ماند.
نفت خام تگزاس غرب آمریکا برای تحویل در ماه اکتبر، در بازار نیویورک با ۰.۰۶ دلار افزایش به بشکه‌ای ۴۷.۲۹ دلار رسید درحالی که قیمت نفت برنت برای تحویل در ماه نوامبر در بازار لندن، با ۰.۱۱ دلار کاهش در ۵۲.۷۵ دلار به ازای هر بشکه نفت بسته شد.

همچنین مطالعه کنید:

رمزگشایی از اختلالات اینترنت

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، ایران بیشتر از بسیاری از کشورهای دنیا در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *