صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
مانعی برای حرکت در شب نیست

مانعی برای حرکت در شب نیست

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مهر، میرحمایت میرزاده  با بیان اینکه اردو بخشی از سرفصل های آموزشی دانشجویان و دانش آموزان است، گفت: نمی‌شود فقط با نشاندن بچه‌ها سرکلاس به آن‌ها آموزش داد، باید فعالیت‌های فوق برنامه مثل اردو هم داشته باشند.
او ادامه داد: برگزاری اردو در کل دنیا مرسوم است و بخشی از فعالیت های آموزشی به این امر اختصاص پیدا می‌کند.
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ادامه داد: اردوها به دانش‌آموزان می‌آموزند که به پدر و ماردشان متکی نباشند به‌همین دلیل وقوع یک حادثه نباید باعث تعطیلی کامل اردوها شود.
میرزاده گفت: همین امسال با هزار اتوبوس دانش‌آموزان را برای اردو جابه جا کرده‌اند اما حالا اینکه از بین آن‌ها یکی دچار حادثه شده نمی‌توان کل اردو را زیر سوال برد هرچند که نمی‌خواهیم و نباید همین یک مورد هم اتفاق بیفتد.
وی اضافه کرد: کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به وزارت بهداشت نامه نوشته و تاکید کرده است که باید رسیدگی جدی به مصدومان شود و در عین حال هم آموزش و پرورش باید هرچه سریعتر نتایج بررسی‌های خود را به ما اعلام کند. 
میرزاده با بیان اینکه باید اجازه بدهیم تا نتیجه بررسی‌ها به دست مراجع ذیربط برسد، ادامه داد: آموزش و پرورش و نیروی انتظامی باید تمام جوانب حادثه رخ داده را بررسی و پاسخ را کتبا به ما ارسال کنند.
او تاکید کرد: حرکت در شب ایرادی ندارد چیزی که اهمیت دارد رعایت ایمنی است، اگرنه اتوبوس های زیادی در شب حرکت می کنند. باید صبر کنیم اطلاعات مکتوب به دست ما برسد.
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پایان تاکید کرد: مطمئن باشید اگر مجلس احساس کند قصور از سمت کسی صورت گرفته قطعا بررسی و قاطعانه با آن برخورد خواهد کرد.

 

همچنین مطالعه کنید:

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات ، اسلامشهر و پردیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *