صفحه اصلی / رونالدو: من همچون یک کتاب باز هستم

رونالدو: من همچون یک کتاب باز هستم

کریستیانو رونالدو دوشنبه هفته جاری در دادگاه حاضر شد تا به سوالات قاضی درباره فرار مالیاتی ۱۴.۷ میلیون یورویی پاسخ دهد و از خود دفاع کند. در آن روز بخش کوچکی از اظهارات مهاجم پرتغالی رئال مادرید منتشر شد. چهار روز پس از این اتفاق دوباره بخش های دیگری از صحبت های رونالدو در دادگاه فاش شد.
مهاجم مادرید به قاضی گفت: همیشه مالیاتم را پرداخت می کردم، همیشه. هم در اسپانیا و هم در انگلیس. من همیشه مالیاتم را پرداخت می کردم. همانطور که شما می دانید من نمی توانم چیزی را پنهان کنم. به نظرم این موضوع مضحک است که این اتفاق افتاده باشد. من مانند یک کتاب باز هستم. اگر در گوگل نام مرا جستجو کنید همه چیز را درباره کریستیانو خواهید دانست. به عنوان نمونه در مجله فوربس همه چیز منتشر می شود.
رونالدو افزود: در سال ۲۰۱۴ همه مالیاتم را پرداخت کردم. بیش از این را درک نمی کنم. تنها ۶ سال در مدرسه درس خواندم و فقط می توانم خوب فوتبال بازی کنم. نمایندگانم به من گفتند کریستیانو مشکلی وجود ندارد.
مهاجم مادرید در ادامه از خود دفاع کرد و گفت: مالیاتم را پرداخت کردم و می خواهم صادق باشم. به نمایندگانم اعتماد کردم چون آن ها بهترین هستند. آن ها کار خود را به خوبی انجام داده بودند و من نیز کارهایم را به آن ها سپردم و برای من نیز  تاکنون به خوبی کار کردند.

همچنین مطالعه کنید:

اوراق تسهیلات مسکن به نرخ بهمن۹۸ بازگشت

به گزارش کسب و کار نیوز، در پی افزایش رکود مسکن، تعطیلی دو هفته‌ای بنگاه‌های …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *