صفحه اصلی / تکمیل و بهره‌برداری از ۲ بیمارستان در خراسان شمالی با حضور هاشمی

تکمیل و بهره‌برداری از ۲ بیمارستان در خراسان شمالی با حضور هاشمی

 بعداز ظهر امروز بیمارستان ۲۲۰تختخوابی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی شیروان نیز به بهره‌برداری می‌رسد. به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی, علیرضا مصطفی‌‌زاده بورا، مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی، با اشاره به سفر یک روزه سید حسن قاضی‌زاده هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به خراسان شمالی عنوان کرد: صبح امروز (۲۳ اردیبهشت) وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مراسم افتتاح بیمارستان امام حسن (ع) بجنورد شرکت و از وزارت راه و شهرسازی بابت ساخت تعدادی از بیمارستان‌های استان از جمله بیمارستان آیت‌الله هاشمی رفسنجانی شیروان تشکر کرد.
مصطفی‌زاده بورا افزود: قرار است ساعت ۱۴:۳۰ امروز بیمارستان ۲۲۰تختخوابی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی شیروان با حضور وزیر بهداشت و نیز معاون مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی افتتاح رسمی شود.
وی گفت: کارفرمای این پروژه که ۱۰ هکتار مساحت و ۱۸هزار و ۲۸متر مربع زیربنا دارد، وزارت راه و شهرسازی است. ساخت این بیمارستان سال ۸۹ شروع شده و هزینه ساخت آن ۶۰۰ میلیارد ریال بوده است.
بیمارستان ٢٢٠ تختخوابی شیروان دارای بخش‌های مختلف نظیر  زنان و زایمان، کودکان، ارتوپدی، چشم، گوش و حلق و بینی،  جراحی، آزمایشگاه، داخلی، قلب، ICU ، CCU،  دیالیز و … است که بخش زنان و زایمان  آن براساس استانداردهای روز جهانی و به روش LDR طراحی و اجرا شده است.

 

همچنین مطالعه کنید:

Consume ready meals

دلایل چاقی با مصرف غذاهای آماده

  به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از سایت تبیان، همه می‌دانیم که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *