صفحه اصلی / دفتر کارگزاری بانک گردشگری در عراق افتتاح شد

دفتر کارگزاری بانک گردشگری در عراق افتتاح شد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از  روابط عمومی بانک گردشگری، در مراسمی که با حضور «صادق طاهری»، رییس هیئت مدیره و «محمد ربیع زاده»، قائم مقام بانک گردشگری برگزار شد، طاهری با اشاره به اهمیت تعاملات بانک گردشگری در کشور عراق گفت: این کارگزاری خدمات به زائران را سرعت می بخشد و نشان دهنده فعالیت مطلوب بانک در حوزه ارزی و ریالی است. همچنین «مهدی رضائی»، معاون امور مالی بانک در گزارشی گفت: بانک گردشگری علاوه بر توسعه ی خدمات در داخل کشور بدنبال ایجاد شبکه گسترده خدمات الکترونیک در کشور عراق در راستای خدمات رسانی هرچه بیشتر به زائران گرامی است.
بر اساس این گزارش، در حاشیه افتتاح دفتر کارگزاری بانک گردشگری در شهر نجف، مقامات عالی این بانک با «علی العلاق» رئیس کل بانک مرکزی عراق دیدار و زمینه فعالیت های مشترک را بررسی کردند. در این دیدار طرفین با تاکید بر استفاده از ظرفیت های مطلوب در کشور عراق، اظهار امیدواری کردند که بستر فعالیت های بیشتر و سود ده از طریق همکاری های متقابل و تسهیل در هماهنگی های جاری فی مابین دو کشور فراهم شود.
شایان ذکر است افتتاح این دفتر، در راستای برنامه توسعه خدمات بین المللی و استفاده از ظرفیت های جدید حوزه بانکداری صورت می گیرد.

همچنین مطالعه کنید:

رقابت دولتی ها برای سهم خواهی از استارت آپ ها

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، در این دیدار نخبگان مسائل و مشکلات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *