صفحه اصلی / برای کمیسیون اصل ۹۰ محرز است که دانش آشتیانی عضو هیچ شرکت خصوصی نیست

برای کمیسیون اصل ۹۰ محرز است که دانش آشتیانی عضو هیچ شرکت خصوصی نیست

 چرا که ایشان براساس مدارک آذر ۹۵ استعفای خود را اعلام کرده است.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، داوود محمدی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی پس از قرائت گزارش کمیسیون اصل ۹۰ در خصوص عضویت وزیر آموزش و پرورش در هیات مدیره دو شرکت خصوصی گفت: وی پس از حضور در وزارت آموزش و پرورش از عضویت در هیات مدیره این شرکت استعفا داده و مدارک استعفای خود را به این کمیسیون ارائه کرده است.
نماینده مردم قزوین در مجلس ادامه داد: در پی دستور روز گذشته رئیس مجلس به کمیسیون اصل ۹۰ آقای دانش آشتیانی اعلام کرد این جانب پس از ۱۲ آذر ماه سال ۹۵ استعفای خود را از دو شرکت خصوصی مذکور اعلام کردم که این استعفا مورد قبول واقع شده است.
وزیر آموزش و پرورش گفت که متن استعفایش را از طریق پست سفارشی به سازمان ثبت شرکت‌ها فرستاده و مدارک آن نیز موجود است. ایشان تاکید کرده است که حتی حق الشرکه خود را که به میزان ۵ میلیون ریال بوده واگذار کرده است.
رئیس کمیسیون اصل ۹۰ قانونی اساسی ادامه داد: متاسفانه به دلیل عدم درج تغییرات در این دو شرکت توسط سازمان ثبت شرکت‌ها هنوز این جانب به عنوان مدیر عامل شناخته می‌شوم، اما بنده پیش از این استعفا .
وی تاکید کرد: از نظر کمیسیون اصل ۹۰ وزیر آموزش و پرورش، به عنوان عضو و رئیس هیات مدیره دو شرکت خصوصی با توجه به مدارک موجود،‌ شناخته نمی‌شود، چرا که ایشان سال گذشته استعفای خود را رسما اعلام کرده است.

همچنین مطالعه کنید:

مرمت مقبره چهارمنار تبریز

مرمت مقبره چهارمنار تبریز تا پایان تابستان ۹۹ به اتمام می‌رسد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی میراث آریا, مرتضی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *