صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
هرگونه تعرض دشمن با پاسخ قاطع مواجه خواهد شد

هرگونه تعرض دشمن با پاسخ قاطع مواجه خواهد شد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مهر، سردار سرلشکر محمد باقری صبح امروز در آئین جشن دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی امین گفت: ورود و کار در نیروی انتظامی اگر با نیت خالص برای خدمت به کشور اسلامی و ملت عزیز ایران باشد، عبادتی مهم و افتخاری بی‌بدیل محسوب می شود که بایستی به آن مباهات کرد.
وی افزود: از شما دانشجویان ارجمند و آینده‌ساز انتظار می‌رود تحصیل و کار در نیروی انتظامی را با عشق به خدمت به اسلام، میهن و مردم عزیر ایران آغاز کنید.
سرلشکر باقری با اشاره به تهدیدات و بدخواهی فراروی ملت ایران که از جانب دشمنان قسم خورده انقلاب و مردم طراحی و حمایت می‌شود، تصریح کرد: آنها از راه‌ها و روش‌های مختلف در پی ضربه زدن به امنیت این کشور و مردم هستند و در چنین شرایطی مسئله ارتقاء دانش و مهارت و آمادگی مقابله با انواع جرایم، بزه‌ها و ناامنی‌ها ضروری است از دانشگاه و دانشجویان نیروی انتظامی در این زمینه انتظارات بالایی می‌رود.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ادامه داد:مجهز بودن به علم و فناوری روز، مهارت علمی اولویت پیشگیری در مقابل بهره‌مندی از تجارب اساتید و کارکنان، بازدید از مناطق مأموریتی، انجام کارورزی همزمان با تحصیل از جمله این انتظارات است.
باقری تمرین عملی در صحنه‌های مورد نیاز انقلاب و کشور را مستلزم تبدیل دانشجویان ورودی در انقلابی، جهادگر، خودساخته امانتدار، عادل، آگاه، قانونمدار، منظم، توانا، سخت‌کوش، با مهارت و برخوردار از درجه خدمت‌گزاری به مردم دانست و با تأکید بر جایگاه ناجا خاطرنشان کرد: در کشور اسلامی مراکز، پایگاه‌ها، کلانتری‌ها و پاسگاه‌های نیروی انتظامی باید خانه دوم و محل احساس امنیت و آرامش مردم باشد.
وی گفت: همان‌طور که مجرمان با دیدن پلیس باید احساس ترس و وحشت داشته باشند مردم باید با دیدن پلیس و در کنار پلیس بودن احساس امنیت و آرامش کنند که هم اکنون چنین است. نیروهای مسلح به عنوان سربازان فرماندهی معظم کل قوا و خدمت‌گزاران ملت شریف ایران اقتدار و توانایی خود را در دفاع میهن اسلامی، امنیت و منافع ملی به خوبی مدیریت کرده و آن را ارتقاء می‌بخشند.
سرلشکر باقری با تأکید بر اینکه ما تنها بخشی از توان و اقتدار دفاعی سرشار خود را به رخ دشمن می‌کشیم، افزود: خوب نیست مقام مسئولی نمایش اقتدار ملت در قدرت موشکی را که به برکت خون شهیدان حاصل و موجب بازدارندگی برابر تهدیدات دشمنان است به مسئله کوچکی مانند برجام ربط دهد.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح افزود: برابر متن سند برجام و اعلام وزیر خارجه در این سند هیچ اشاره‌ای به مسئله موشکی نشده و حتی تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای در خصوص برجام بارها بر تأثیر اساسی قدرت دفاعی و بازدارنده کشور در پیش‌برد مذاکرات تأکید کرده‌اند.

همچنین مطالعه کنید:

کرونا در کمین بازار شب عید

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، با افزایش آمار ابتلا به کرونا در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *