صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
فاصله بیمه ای کارگران معدن آزادشهر تکمیل می شود

فاصله بیمه ای کارگران معدن آزادشهر تکمیل می شود

به گزارش کسب و کار نیوز و به نقل از ماین نیوز، سعید مازندرانی ظهر امروز در بازدید از محل حادثه معدن یورت آزادشهر اظهار داشت: همه فاصله بیمه‎ای و مشکلات بیمه‎ای معدن‎چیان در کمیته‎ای که دیروز تشکیل شد برای کارگران معدن آزادشهر پر خواهد شد.
وی با بیان اینکه مشکلات معدن‎کاران در جلسه روز گذشته مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد که حقوق معوقه و بیمه‎ای معدنچیان پرداخت شود.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان در پاسخ به خبرنگار ما درباره حقوق پایین معدن‎چیان استان گلستان یادآور شد: قانون کار توسط شورای عالی کار مشخص است و یک پایه حقوقی را برای کارگران معدن معین می‎کند که ما براساس این قانون حق‎الزحمه کارگران را مشخص می‎کنیم.
مازندرانی اظهار داشت: تاکنون کارهای خوبی انجام دادیم و مشکلات حقوقی و بیمه‎ای آنها برطرف می‎شود.
وی در پاسخ به خبرنگار ما درباره میزان قصور اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با وجود ارائه مکرر مشکلات معدنچیان به بازرسان اداره کار و پیگیری‎های قضایی گفت: هیچ جوابی ندارم و باید کاملا جوانب کار مورد بازرسی قرار بگیرد و کارشناسان نظر خود را اعلام کنند تا به مسائل و مشکلات معدن‎چیان بررسی شود.

همچنین مطالعه کنید:

لوازم خانگی

هشدار نسبت به توقف تولید لوازم خانگی

میناسادات حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، منصور عالی پور، نایب رئیس اتحادیه فروشگاه‌های …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *