صفحه اصلی / بهبود کیفی سالانه محصولات سرد فولاد مبارکه در سال ۹۵

بهبود کیفی سالانه محصولات سرد فولاد مبارکه در سال ۹۵

به گزارش کسب و کار نیوز و به نقل از ماین نیوز، عبدالرحیم صادقی با بیان اینکه کارکنان خطوط اسکین پاس و تمپر میل به منظور افزایش رضایت مندی مشتریان و بهبود عملکرد شرکت، توانستند به کیفیت ۹۸.۸۷ درصد در سال ۱۳۹۵ برسند، رکورد قبلی این واحد را مربوط به سال ۹۴ و به میزان ۹۸.۸۶ درصد اعلام کرد.
وی ضمن تأکید بر این نکته که این موفقیت ها با احتساب تولید محصولات ویژه است، افزود: تلاشگران این واحد همچنین توانستند در فروردین ماه سال ۹۶، به رکورد کیفی ماهانه ۹۹.۵۷ درصد دست یابند.
رئیس واحد خطوط اسکین پاس و تمپرمیل نورد سرد فولاد مبارکه خاطرنشان کرد: این موفقیت در شرایطی به دست آمد که کارکنان این واحد توانستند مقدار ۱۰۵ هزار و ۲۵۰ تن محصولات ویژه MB (جهت بدنه نمایان خودرو) در سال ۹۵ را تولید کنند که تولید این میزان ورق ویژه نیز یک رکورد در تولید محصولاتی از این دست محسوب میشود.
وی خطوط اسکین شماره ۱ و ۲ تمپر میل و قلع اندود را از بخش های اصلی زنجیره تولید محصولات سرد معرفی و اظهار کرد: این خطوط نقش بسیار قابل توجه در کیفیت محصولات سرد و قلع اندود را ایفا میکنند، به نحوی که این افزایش کیفیت، مرهون اقدام صحیح و عملی کنترل فرآیند و دستورالعمل های کاری، انجام به موقع و صحیح تعمیرات و ارتباط مؤثر با خطوط همجوار نورد سرد است.
صادقی افزایش آماده به کاری خط، کاهش توقفات اضطراری، ارتقا دانش فنی و توان کارکنان تولید، نظارت و کنترل مؤثر در تولید محصول بدون عیب، حمایت صمیمانه مدیریت ناحیه، همکاری گروه فنی تولید و تعمیرات نورد سرد و کنترل کیفی واحد برنامه‌ریزی نورد سرد و دیگر واحدهای درگیر را از دیگر عوامل اثرگذار در کسب این موفقیت برشمرد و با بیان اینکه کارکنان این خطوط از سرمایه های اصلی ناحیه هستند، از آنها قدردانی کرد.

همچنین مطالعه کنید:

شماره ۱۷۶۰ روزنامه کسب و کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *