صفحه اصلی / میتسوبیشی در پی احیای برند خود در آمریکا است

میتسوبیشی در پی احیای برند خود در آمریکا است

مدیر اجرایی جدید این خودروساز ژاپنی، Trevor Mann برنامه احیای بزرگی را برای میتسوبیشی تعریف کرده است. Mann که پس از خرید سهام 34 درصدی این برند توسط نیسان به عنوان مقام ارشد میتسوبیشی انتخاب شده اعلام کرده است که جزئیات برنامه احیای این خودروساز هنوز مشخص نشده اند اما ایالات متحده، چین و آسیای جنوب شرقی بازارهای هدف آن هستند.
وی معتقد است که یک وانت پیکاپ و سدان جدید برای بازار ایالات متحده می توانند موفقیت خوبی را برای میتسبیشی در پی داشته باشند. Mann بر این باور است که در شرایط محبوبیت پیکاپ ها در ایالات متحده، یک پلتفرم پیکاپ مشترک بین میتسوبیشی و نیسان می تواند گزینه مناسبی برای هر دوی این برندها باشد. گمان می رود سدان این خودروساز بر اساس پلتفرمی کنونی از نیسان ساخته شود تا به کاهش هزینه ها کمک شود.
Mann هم چنین در پی تولید مجدد خودروهای میتسوبیشی در آمریکا است. کارخانه این خودروساز در Illinois آمریکا که کراس اوور اوتلندر اسپرت را تولید می کرد اواخر سال 2015 تعطیل شد اما با همکاری نیسان که دارای مرکزی تولیدی در آمریکای شمالی است، تولید مجدد محصولات میتسوبیشی در این منطقه گزینه ای ممکن است.

همچنین مطالعه کنید:

ساسان انصاری

انصاری: هفته‌های قبل در گلزنی بدشانس بودم

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, سرخپوشان فوتبال آذربایجان در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *