صفحه اصلی / اسلایدر / بازار شکر به ثبات رسید/ تخصیص ویژه برای اصناف و استان‌ها
بازار شکر به ثبات رسید/ تخصیص ویژه برای اصناف و استان‌ها

بازار شکر به ثبات رسید/ تخصیص ویژه برای اصناف و استان‌ها

کسب و کار نیوز- مدیرکل نظارت و بازرسی بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی گفت: هیچ کمبودی در تامین شکر وجود ندارد و بازار به ثبات رسیده است.

به گزارش کسب و کار نیوز، مسعود امراللهی آخرین وضعیت بازار شکر را تشریح کرد و گفت: تولید داخل شروع شده و چغندرقندها نیز وارد ‌کارخانه‌های شکر شده‌اند. همچنین بازار رسانی محصولات آغاز شده است. وی ادامه داد: شرکت بازرگانی دولتی برای استان‌ها، اصناف، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و شرکت‌های پخش سهمیه تدارک دیده است و شکر با قیمت مصوب و تنظیم‌بازاری به ازای هر یک کیلو بسته بندی ۳۴ هزار تومان عرضه می‌شود.

مدیرکل نظارت و بازرسی بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی اضافه کرد: در خصوص شکر فله ۲۸ هزار تومانی نیز در مراکز عمده فروشی و مغازه‌های خرده فروشی مشکلی وجود ندارد و به اندازه کافی تامین شده است. ضمن اینکه تخصیص ویژه‌ای نیز برای اصناف در نظر گرفتیم که می‌توانند از جهادکشاورزی استانها مطالبه کنند.

وی تصریح کرد: ۱۱۰ هزارتن شکر به استان‌ها تخصیص دادیم که بخشی مربوط به اصناف است. اگراتحادیه یا صنف هنوز اقدام به دریافت شکر مورد نیاز خود نکرده می‌تواند با معرفی اتحادیه یا اتاق اصناف و با مراجعه به جهاد استان یا شهرستان، شکر مورد نیاز خود را دریافت کند. وی در پایان گفت: هیچ کمبودی در شکر وجود ندارد و بازار به ثبات رسیده است.

همچنین مطالعه کنید:

وزیر اقتصاد اعلام کرد/تزریق ۱۰۰ همت به اقتصاد با حذف مالیات سرمایه‌گذاران

به گزارش کسب و کار نیوز، احسان خاندوزی در مراسم گرامیداشت روز دانشجو و در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.