صفحه اصلی / اسلایدر / تصویب افزایش سقف تولید میدان نفتی یادآوران تا ۱۵۲ هزار بشکه در روز
تصویب افزایش سقف تولید میدان نفتی یادآوران تا ۱۵۲ هزار بشکه در روز

تصویب افزایش سقف تولید میدان نفتی یادآوران تا ۱۵۲ هزار بشکه در روز

کسب و کار نیوز- تقاضای افزایش ظرفیت تولید میدان مشترک نفتی یادآوران تا سقف ۱۵۲ هزار بشکه در نشست امروز شورای اقتصاد مطرح و مصوب شد.

به گزارش کسب و کار نیوز، هشتمین نشست شورای اقتصاد امروز به ریاست محمد مخبر، معاون اول رئیس‌جمهوری برگزار و ضمن ارائه چند گزارش، درخواست‌های بعضی از دستگاه‌های اجرایی بررسی و درباره آنها تصمیم‌گیری شد. در این نشست که رئیس دفتر رئیس‌جمهوری، رئیس سازمان برنامه و بودجه، وزیران نفت، نیرو، صنعت، معدن و تجارت، امور اقتصادی و دارایی، رئیس کل بانک مرکزی و نمایندگان مجلس عضو این شورا نیز حضور داشتند، وزیر جهاد کشاورزی گزارشی از پرداخت مطالبات گندمکاران ارائه کرد.

رئیس سازمان هدفمندی یارانه‌ها نیز گزارشی از عملکرد ۶ ماه پرداخت یارانه‌های نقدی و نحوه تأمین مالی برای پرداخت یارانه‌های معیشتی ارائه کرد.

در این نشست درخواست وزارت نفت برای اصلاح مصوبه شورای اقتصاد درباره طرح حمایت از تولید خودروهای دوگانه‌سوز، تبدیل کارخانه‌ای خودروهای بنزینی به سی‌ان‌جی‌سوز و کمک به احداث جایگاه‌های هوشمند عرضه سوخت سی‌ان‌جی بررسی شد و پس از ارائه دیدگاه‌های اعضا، این درخواست تصویب شد.

تقاضای افزایش ظرفیت تولید میدان نفتی مشترک یادآوران تا سقف ۱۵۲ هزار بشکه در روز نیز از جمله پیشنهادهای مصوب در نشست شورای اقتصاد بود.

همچنین مطالعه کنید:

بیش از ۸ هزار شرکت دانش بنیان در کشور وجود دارد

به گزارش کسب و کار نیوز، علی بابایی گفت: در حال حاضر ۸۹۹۵ شرکت دانش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.