صفحه اصلی / اسلایدر / کالا‌ها باید دارای شناسه و کد رهگیری باشند
کالا‌ها باید دارای شناسه و کد رهگیری باشند

کالا‌ها باید دارای شناسه و کد رهگیری باشند

کسب و کار نیوز- معاون امور حقوقی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: صاحبان کالا بدانند حتما کالا‌های آن‌ها باید دارای شناسه و کد رهگیری باشند که کالای قاچاق تلقی نشوند.

به گزارش کسب و کار نیوز، پورکاظم شایسته معاون امور حقوقی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: با کالای قاچاق باید قبل از مرز مبارزه کرد، خوشبختانه در کشور با سامانه‌های جامع انبار‌ها توانسته شده جلوی کالای قاچاق گرفته شود.

او گفت، یکی از مقصران اصلی عدم تولید و رونق نیافتن بحث سرمایه گذاری وجود عنصر نامطلوب قاچاق است. شایسته گفت: ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سال مزین به مهار تورم و کمک به رشد تولید برنامه‌های متنوعی را در پیش گرفته که از جمله این برنامه‌ها فعال سازی سامانه‌های مبارزه با قاچاق کالا و ارز است.

او گفت: به طور جدی صاحبان کالا باید حتما کالا‌های آن‌ها دارای شناسه و کد رهگیری باشند که کالای قاچاق تلقی نشوند.

معاون امور حقوقی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: از سال گذشته عرضه کالا‌های داخلی و تولید کشورمان را منوط به ارائه کد رهگیری و شناسه کردیم تا مردم در خرید خود به این ۲ اصل توجه کنند. شایسته در مورد لوازم آرایشی و بهداشتی نیز گفت: بخش عظیمی از تولید این محصول در خارج از کشور و به صورت واردات انجام می‌شود که در خرید این کالا‌ها نیز خانواده‌ها باید به کد سلامت و بهداشت توجه کنند.

همچنین مطالعه کنید:

پلتفرم‌های مارکت پِلیس برای خریداران کالاهای آنلاین چه سودی دارند؟

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از اقتصاد آنلاین، در دنیای آنلاین اما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.