صفحه اصلی / اصناف / قیمت عمده فروشی انواع میوه در آستانه شب یلدا؛ هندوانه ۵ تا ۱۲ هزار تومان
قیمت عمده فروشی انواع میوه در آستانه شب یلدا؛ هندوانه ۵ تا ۱۲ هزار تومان

قیمت عمده فروشی انواع میوه در آستانه شب یلدا؛ هندوانه ۵ تا ۱۲ هزار تومان

کسب و کار نیوز- قیمت انواع میوه به صورت عمده در آستانه شب یلدا اعلام شد که در میان آنها هندوانه با ۵ تا ۱۲ هزار تومان ارزان ترین آن است که این محصول در خرده فروشی حداکثر با ۳۰ درصد سود باید به فروش برسد.

به گزارش کسب و کار نیوز، قیمت عمده میوه در میدان مرکزی میوه و تره بار تهران اعلام شد. این نرخ ها ملاک قیمت گذاری انواع میوه در سطح شهر است و بر اساس اعلام اتحادیه فروشندگان میوه و تره بار  فروشندگان سطح شهر می‌توانند برای کسب سود حداکثر ۳۵ درصد به این قیمت‌ها اضافه کنند.

در لیستی که به همین منظور ارائه شده،  هندوانه که محصولی یلدایی نیز است با هر کیلوگرم ۵ تا ۱۲ هزار تومان ارزان‌ترین میوه‌ موجود در میدان مرکزی میوه و تره بار تهران است.

در میان این میوه ها قیمت هر کیلوگرم ازگیل ۳۰ تا ۶۰ هزار تومان، انار ساوه ۱۰ تا ۳۰ هزار تومان، انار شیراز ۱۵ تا ۳۵ هزار تومان، پرتقال تامسون شمال ۶ تا ۱۵ هزار تومان، پرتقال ناول جنوب ۲۰ تا ۳۰ هزار تومان، خرمالو ۲۰ تا ۴۵ هزار تومان، نارنگی انشو ۱۰ تا ۲۵ هزار تومان، نارنگی یافا ۱۵ تا ۲۵ هزار تومان، سیب لبنانی ۱۵ تا ۳۵ هزار تومان، کیوی ۱۵ تا ۲۵ هزار تومان، موز ۳۵ تا ۴۸ هزار تومان و هندوانه ۵ تا ۱۲ هزار تومان است.

بیشتر بخوانید

سازمان میادین میوه و تره‌بار , بازار میوه , شب یلدا ,

همچنین مطالعه کنید:

تمرکز وزارت صمت بر تأمین نقدینگی بنگاه‌های بزرگ و کوچک

به گزارش کسب و کار نیوز، علی گلشنی با حضور در غرفه ایسنا در بیست …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.