صفحه اصلی / فرهنگی / اینترنت رایگان ۱۲ هزار خبرنگار در انتظار مراجعه الکترونیک آنها برای فعال‌سازی
اینترنت رایگان ۱۲ هزار خبرنگار در انتظار مراجعه الکترونیک آنها برای فعال‌سازی

اینترنت رایگان ۱۲ هزار خبرنگار در انتظار مراجعه الکترونیک آنها برای فعال‌سازی

بررسی‌ها نشان می‌دهد که تاکنون اطلاعات ۱۲ هزار نفر خبرنگار از سوی معاونت مطبوعاتی برای دریافت اینترنت رایگان به وزارت ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات معرفی شده است.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایلنا، خبرنگاران لازم است با مراجعه به سامانه my.gov.ir (درگاه ملی خدمات دولت هوشمند) و ورود به بخش “مشاهده وضعیت مشمول بودن دریافت اینترنت رایگان خبرنگاران” نسبت به دریافت اینترنت اقدام کنند.

پنج هزار نفر نیز طی چند روز اخیر با مراجعه به بخش خبرنگاران سامانه جامع رسانه‌های کشور نسبت به ثبت اطلاعات مورد نیاز خبرنگاری اقدام کرده‌اند.

علاوه بر این آمار، بر اساس اطلاعیه‌ای که توسط اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی معاونت مطبوعاتی منتشر شده است خبرنگارانی که تاکنون مشمول دریافت اینترنت هدیه روز خبرنگار نشده‌اند، می‌توانند با ورود به بخش خبرنگاران سامانه جامع رسانه‌ها نسبت به تکمیل مدارک و ارسال مستندات خود اعم از سوابق شغلی، سوابق تحصیلی و اطلاعات حرفه‌ای و تخصصی خود مطابق با راهنمای سامانه در بخش خبرنگاران به نشانی: e-rasaneh.ir/Page_Show.aspx?PageID=۲۰ اقدام کنند تا اسامی آنها طی روزهای آینده برای وزارت ارتباطات ارسال شود.

فهرست خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای با شرط عضویت فعال در سامانه جامع رسانه‌ها برای دریافت اینترنت هدیه خبرنگاری به وزارت ارتباطات معرفی شده‌اند اما از آنجا که ممکن است برخی از خبرنگاران از این فهرست جا مانده باشند، مقرر شد که فهرست متممی مجددا ارسال شود.

لذا خبرنگارانی که تاکنون مشمول اینترنت هدیه نشده‌اند، می‌توانند با ورود به بخش خبرنگاران سامانه جامع رسانه‌ها به نشانی: e-rasaneh.ir نسبت به تکمیل مدارک خود اقدام کنند تا اسامی آنها برای برقراری اینترنت در نوبت بعدی برای وزارت ارتباطات ارسال شود.

بیش از ۱۲ هزار و ۵۰۰ رسانه در کشور فعالیت می‌کنند.

همچنین مطالعه کنید:

جهاد تبیین یعنی نگارشی که دشمن را افشا کند

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مهر، آئین پایانی سی‌ونهمین جایزه کتاب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.