صفحه اصلی / اصناف / برندها / ۴ نکته مهم در استفاده از چسب کاشی
۴ نکته مهم در استفاده از چسب کاشی

۴ نکته مهم در استفاده از چسب کاشی

معماری و طراحی در جهان امروز، بر مبنای علم نوین و تکنولوژی پیشرو بنا شده است. پر مصرف ترین ماده برای نصب و اجرای انواع کاشی، سرامیک، سنگ و…چسب کاشی و سرامیک است. این ماده بر مبنای استاندارد های بین المللی تولید می شود و سازمان های مربوط به خود را در جهان داراست. این سازمان ها تلاش دارند تا محصولات مربوط به حوزه ساختمان، با توجه به افزایش نیاز به آن ها دارای سلامت کافی باشند.

 

معماری و طراحی در جهان امروز، بر مبنای علم نوین و تکنولوژی پیشرو بنا شده است. پر مصرف ترین ماده برای نصب و اجرای انواع کاشی، سرامیک، سنگ و…چسب کاشی و سرامیک است. این ماده بر مبنای استاندارد های بین المللی تولید می شود و سازمان های مربوط به خود را در جهان داراست. این سازمان ها تلاش دارند تا محصولات مربوط به حوزه ساختمان، با توجه به افزایش نیاز به آن ها دارای سلامت کافی باشند. اما آیا می دانید مهم ترین نکات در استفاده از چسب های کاشی و سرامیک کدامند؟ اگر تلاش دارید تا از این محصول برای اجرای کاشیکاری در محیط داخلی و یا فضای بیرونی استفاده کنید، حتما باید این نکات را مطالعه کنید. زیرا نگهداری و استفاده از این متریال مدرن، نیاز به شرایط و پارامتر های خاصی در محیط دارد. این روز ها مهم ترین ماده ای که حتی برای نصب موزاییک های فانتزی و تایل های شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرد، چسب کاشی است. بنابراین با ما در لئوفیکس همراه باشید تا پرکاربرد ترین متریال این روز های جهان معماری را بهتر بشناسید.

۱. خرید چسب کاشی و سرامیک

مهم ترین، اولین و ارزشمندترین نکته ای که باید آن را بشناسید، در هنگام خرید چسب کاشی و سرامیک است. این محصول می تواند به عنوان یکی از اساسی ترین محصولات در پروسه ساخت به شمار آید. چرا که وظیفه دارد تا اسلب های مختلف و متنوع را در محیط مورد نصب نگه دارد. و پایدار باقی ماندن اسلب در محیط خود نکته ای است که ارتباط مستقیم با کیفیت متریال دارد. چسب کاشی مورد استفاده شما از برند های معتبر و دارای استاندارد های بین المللی تهیه شده است؟ این محصول را به ارزان ترین و گران ترین قیمت موجود خریداری نموده اید؟ این سوالات را پاسخ دهید تا بتوانید به پایداری و ثبات متریال مورد استفاده پی ببرید. معماران و طراحان ساختمانی، پیشنهاد می کنند تا پیش از خرید چسب کاشی و یا هر متریالی در پروسه ساخت، به خوبی درباره برند تحقیق کنید و ویژگی های دقیق محصولات را از مشاوران و کارشناسان آن برند جویا شوید. چرا که تعلل در این مورد، ممکن است به قیمت اتفاقی نظیر سقوط تایل ها و حوادث ناگوار باشد.

 چسب کاشی2.jpg

۲. قیمت چسب کاشی و سرامیک، ارزان بخریم یا گران؟

دومین نکته در استفاده از چسب کاشی و سرامیک، قیمت های متنوع و گاهی بسیار متفاوت در زمینه چسب کاشی و سرامیک است. گران ترین چسب های کاشی و سرامیک و ارزان ترین آن ها چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟ ارزان بخریم که به صرفه باشد یا گران بخریم که با کیفیت باشد؟ در بازار متریال ساختمانی، تلاش کنید تا از هر دو فاصله بگیرید. چسب کاشی و سرامیک ایده آل، دارای قیمت متعادل و نسبتا به صرفه است. گرچه این متریال از انواع متریال قدیمی و سنتی گران تر است، اما این گران تر بودن دلایل بسیاری از جمله مبنای علمی و استاندارد محصول را دارد. تلاش کنید تا متریال ساختمانی را به قیمت مناسب تهیه کنید. مواد بسیار گران اغلب تلاش یک برند برای اثبات کیفیت منحصر و موارد بسیار ارزان، برای افزایش فروش هستند. قیمت چسب های کاشی و سرامیک، بر مبنای کیلوگرم محاسبه می شوند.

۳. چند کیلوگرم چسب کاشی و سرامیک بخریم؟

یکی از نکاتی که سبب جلوگیری از خرید بیش از حد می شود، محاسبه دقیق میزان مصرف و نیاز شماست. چگونه می توان میزان نیاز یک محیط را محاسبه نمود؟ برای کاشی کاری در کف یک ساختمان ۱۲۰ متری، چقدر چسب کاشی بخریم؟ نخست آن که این مقدار به صورت دقیق قابل محاسبه است. چسب کاشی و سرامیک دارای دسته بندی دقیق و تنوع محصولات است. هر یک از محصولات بر مبنای ۲ دسته از مواد تولید شده اند. برخی از مواد شیمیایی و معدنی که ثابت هستند و برخی دیگر که در ترکیب هر یک متفاوت خواهند بود و به همین دلیل برای هر نوع چسب کاشی، کاربرد ها و شرایط محیطی منحصری تعریف شده است. پس ابتدا باید کاربرد دقیق را مشخص کنیم. سپس بر مبنای نوع چسب، میزان مصرف در هر متر مربع مشخص خواهد شد.

چسب کاشی3

کاربرد های چسب کاشی و سرامیک

• چسب کاشی مناسب برای کاشیکاری در کف محیط داخلی و بیرونی
• چسب کاشی مناسب برای کاشیکاری در دیواره محیط داخلی و بیرونی
• چسب کاشی مناسب برای کاشیکاری در نمای ساختمان
چسب کاشی استخری ، سونا، جکوزی، آبنما و..
• چسب کاشی مناسب برای نصب انواع سنگ طبیعی و مصنوعی در محیط
• چسب کاشی مناسب برای نصب انواع موزاییک پرسلانی در انواع محیط
• چسب کاشی مناسب برای نصب سرامیک فاقد جذب آب
• و…
این محصول کاربرد های گسترده ای در انواع محیط دارد. برای اطلاع از چگونگی محاسبه قیمت و میزان مصرف چسب کاشی و سرامیک، با مشاوران متخصص برند لئوفیکس همراه باشید.

۴. نصب چسب کاشی و سرامیک در محیط

و اما پس از خرید محصول، زمان استفاده از آن برای اجرای اسلب ها خواهد رسید. دقت کنید که زمان خرید محصول نیز بسیار اهمیت دارد. گرچه این محصول را می توان مدت زمانی طولانی نیز نگهداری نمود. اما بهتر است تا در زمانی خریداری شود که ساختمان به مرحله نازک کاری رسیده باشد. برای نصب محصول، ابتدا باید سطح زیر کار را عاری از هر گونه مواد و افزودنی سازیم. در این مرحله، می توانیم از پرایمر هم استفاده کنیم. سطح زیر کار باید کاملا صاف و یکنواخت باشد. بنابراین کاشی های قدیمی، کاغذ دیواری، رنگ های روغنی قدیمی، آلودگی و گرد و غبار را باید از بین برد. سپس می توان با استفاده از ابزار های دقیق و حرفه ای، ابتدا چسب کاشی و سرامیک را بر سطح کار قرار داد و سپس اسلب ها را با استفاده از اصولی خاص در محیط مناسب چید.

لئوفیکس، تولید کننده بهترین چسب کاشی و سرامیک ایران

آیا نیاز به دریافت مشاوره جامع در زمینه خرید، سفارش و قیمت انواع چسب کاشی سرامیک دارید؟ لئوفیکس تولید کننده انواع چسب کاشی و سرامیک بر مبنای متریال درجه یک است. در صورتی که تلاش دارید تا برای کاشیکاری از یک متریال جذاب، به صرفه، مناسب و با کیفیت استفاده کنید، همین امروز از طریق تلفن های تماس موجود در وب سایت و شبکه های اجتماعی، با ما در ارتباط باشید.

همچنین مطالعه کنید:

تفاوت پارتیشن اداری تک جداره و دوجداره

پارتیشن اداری اولین ویژگی که با ورود به یک دفتر خوب به چشم می خورد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.