صفحه اصلی / اجتماعی / فعالیت جشنواره ناب تهران آغاز شد
فعالیت جشنواره ناب تهران آغاز شد

برای اولین بار در استان تهران، جشنواره ناب «نشان انتخاب برتر» برگزار می‌شود.

فعالیت جشنواره ناب تهران آغاز شد


همزمان با آغازبکار دبیرخانه جشنواره ناب در هفتم تیرماه ۱۴۰۱، اطلاعیه «شماره ۱» این رویداد منتشر شد.

به گزارش کسب و کار نیوز، همزمان با آغازبکار دبیرخانه جشنواره ناب در هفتم تیرماه ۱۴۰۱، اطلاعیه «شماره ۱» این رویداد منتشر شد.

در این اطلاعیه آمده است؛ با برنامه ریزی های صورت گرفته در سال جاری، قرار است برای نخستین بار، اولین جشنواره ناب با عنوان «نشان انتخاب برتر» در استان تهران برگزار شود.

بنابراین اعلام؛ این جشنواره همه ساله در سطح استان تهران برگزار خواهد شد که مشاغل مورد هدف ۲۲ منطقه شهر تهران و ۴۶ شهر استان تهران در این رویداد شرکت خواهند کرد.

همچنین در اطلاعیه اولیه دبیرخانه جشنواره ناب «نشان انتخاب برتر» آمده است؛ با سیاستگذاریهای صورت گرفته و تدوین اهداف این جشنواره، مشاغل «سالن پیرایش مردانه، مشاورین املاک، رستوران فست فود، کافه، شیرینی و آجیل، رستوران ایرانی، سالن زیبایی بانوان، باشگاه بدنسازی و …» در این رویداد حضور خواهند داشت.

دبیرخانه ناب، هدف از برگزاری این جشنواره را که توسط بخش خصوصی برگزار میشود، معرفی بهترین ها در سطح استان تهران عنوان کرد.

برای برگزاری هرچه بهتر جشنواره ناب «نشان انتخاب برتر»، قرار است ۷ رسانه جامع بخش خصوصی از این رویداد حمایت رسانه ای و خبری داشته باشند.

همچنین مطالعه کنید:

کشف ۲۵۹ میلیون عدد انواع واحد ارز از دلالان

به گزارش کسب و کار نیوز، وی ادامه داد: در همین راستا نیز از از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.