صفحه اصلی / اقتصادی / برنامه‌های خوب ایمیدرو برای معادن استان‌های مختلف/ تلاش مدیران جهادی برای اکتشاف و بهره‌بردار
برنامه‌های خوب ایمیدرو برای معادن استان‌های مختلف/ تلاش مدیران جهادی برای اکتشاف و بهره‌بردار

حجت الاسلام موسوی؛

برنامه‌های خوب ایمیدرو برای معادن استان‌های مختلف/ تلاش مدیران جهادی برای اکتشاف و بهره‌بردار


برنامه‌های خوب ایمیدرو برای معادن استان‌های مختلف/ تلاش مدیران جهادی برای اکتشاف و بهره‌برداری

به گزارش کسب و کار نیوز، نائب رئیس اول کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به برنامه های خوب ایمیدرو برای معادن استانهای مختلف، از تلاش مدیران جهادی این مجموعه برای اکتشاف و بهره برداری خبر داد.

حجت الاسلام و المسلمین سید کاظم موسوی نماینده اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به عملکرد ایمیدرو اظهار داشت: در دوره جدید مدیریت ایمیدرو در حوزه صنعت و معدن کارهای بسیار خوبی انجام شده و خوشبختانه مدیران این مجموعه برنامه های بسیار خوبی برای اکتشاف و بهره برداری از معادن دارند و در حال اجرای این برنامه ها هستند.

وی با بیان اینکه یکی از اقدامات بسیار مثبت در دوره جدید ایمیدرو فعال کردن معادن غیر فعال، تعطیل و نیمه تعطیل است، افزود: متاسفانه برخی از معادن رها شده بوده و در برخی نیز کارهای خاصی صورت نمی گیرد اما خوشبختانه اخیرا در این زمینه برنامه‌هایی ارائه و کارهایی را در برخی از استان‌ها آغاز شده است.

نائب رئیس اول کمیسیون اقتصادی مجلس، مدیران ایمیدرو را جزو مدیران جهادی کشور دانست و افزود: اینجانب با توجه به شناختی که از مدیران مجموعه دارم می بینم که شبانه روز برای رفع مشکلات معادن کشور و بهره‌برداری هرچه بیشتر معادن تلاش می‌کنند.

حجت الاسلام موسوی افزود: به عنوان مثال برای استان اردبیل که به عنوان حوزه انتخابی این جانب است، برنامه‌هایی برای اکتشاف و بهره‌برداری از معادن ارائه شده است که خوشبختانه با اجرای این برنامه‌ها هم شاهد بهره‌برداری از معادن و هم شاهد اشتغال به کار عده زیادی از جوانان خواهیم بود.

وی با تاکید بر وجود رضایتمندی از مدیران این مجموعه تصریح کرد: باید با حمایت های قانونی لازم از بخش معادن کشور، در جهت تقویت آنها و اکتشاف و بهره برداری گام برداشت./ایلنا

همچنین مطالعه کنید:

جزئیات واگذاری پروژه‌های عمرانی به بخش خصوصی/ افزایش ۱ درصدی مالیات ارزش افزوده در برنامه هفتم توسعه

به گزارش کسب و کار نیوز، محسن زنگنه سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.