صفحه اصلی / اصناف / برندها / حضور برند استخوان‌دار کفش ملی در نمایشگاه عصر امید مبارک است
حضور برند استخوان‌دار کفش ملی در نمایشگاه عصر امید مبارک است

رییس دانشگاه آزاد:

حضور برند استخوان‌دار کفش ملی در نمایشگاه عصر امید مبارک است

طهرانچی گفت: حضور برند استخوان‌داری مانند کفش ملی در نمایشگاهی با محوریت ایده‌های نوین بسیار مبارک است.

 

به گزارش کسب و کار نیوز، محمد مهدی طهرانچی، رییس دانشگاه آزاد اسلامی در گفتگو با خبرنگار گروه صنعتی ملی با بیان اینکه موضوع کفش و چرم یکی از موضوعاتی است که در دانش امروز با جدیت به آن پرداخته می شود، گفت: کشور ما قابلیت بالایی در صنعت کفش و سنت‌های خاص آن دارد که می‌توان نگاهی نو به آن داشت .

رییس دانشگاه آزاد اسلامی همچنین با اشاره به اهمیت برندسازی گفت: کنار زدن رقبا و گسترش بازار، امروزه تنها با زبان صنعت میسر نیست و نیازمند استفاده از ابزارهای نوین برای حرف‌زدن و برقراری ارتباط با دنیاست، خوشحالیم که کفش ملی با آن ذهنیت خوبی که مردم از آن دارند به این سمت حرکت کرده است .

طهرانچی همچنین گفت: این که می بینیم شرکت با اصالت و دیرپایی چون کفش ملی در نمایشگاه رویداد ملی عصر امید خود را در پیوند با شرکت‌های دانش‌بنیان تعریف می‌کند نوید‌بخش نگاه تازه‌ای در این شرکت است و در یک کلام می توان گفت حضور کفش ملی در نمایشگاه رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی بسیار مبارک است.

* عناوین پژوهشی متعددی برای فتح باب همکاری کفش ملی و دانشگاه آزاد وجود دارد

طهرانچی با تاکید بر اینکه دانشگاه آزاد در بیش از ۶۰۰ عنوان پژوهشی ورود کرده است گفت: برای فتح باب همکاری کفش ملی و دانشگاه آزاد عناوین متعدد پژوهشی وجود دارد و ما می توانیم درحوزه‌های مختلف کارهای خیلی خوبی با هم انجام دهیم.

*ده سال است با کفش مجلسی ملی به مراسم های خاص می‌روم

رییس دانشگاه آزاد با اشاره به کیفیت بسیار خوب محصولات کفش ملی گفت: کفشی مجلسی از فروشگاه کفش ملی تهیه کرده‌ام و ده سال است که در مراسم‌های خاص مانند ازدواج و … از همین کفش استفاده می کنم .

گفتنی است نمایشگاه رویداد ملی عصر امید دانشگاه آزاد اسلامی با رویکرد ایده‌های استارتاپی و پژوهشی از ۸ تا ۱۱ خرداد در مصلی بزرگ تهران برگزار می شود .

همچنین مطالعه کنید:

تفاوت پارتیشن اداری تک جداره و دوجداره

پارتیشن اداری اولین ویژگی که با ورود به یک دفتر خوب به چشم می خورد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.