صفحه اصلی / اقتصادی / بانک / جزییات تسهیلات بانک آینده در «طرح ویژه متخصصان»/ حمایت از جامعه نخبگانی کشور با بسته اعتباری راه اندازی دفتر کار و مطب
جزییات تسهیلات بانک آینده در «طرح ویژه متخصصان»/ حمایت از جامعه نخبگانی کشور با بسته اعتباری راه اندازی دفتر کار و مطب

جزییات تسهیلات بانک آینده در «طرح ویژه متخصصان»/ حمایت از جامعه نخبگانی کشور با بسته اعتباری راه اندازی دفتر کار و مطب

به‌منظور ارزش‌آفرینی هر چه بیش‌تر برای اقشار متخصص جامعه و با هدف تأمین نیازهای اعتباری مرتبط با حرفه و تخصص ایشان، بانک آینده، طرح جامع تسهیلات متخصصان، برای خرید محل کار، دفتر، مطب و غیره را به‌اجرا درآورده است.

به گزارش کسب و کار نیوز ، به‌منظور ارزش‌آفرینی هر چه بیش‌تر برای اقشار متخصص جامعه و با هدف تأمین نیازهای اعتباری مرتبط با حرفه و تخصص ایشان، بانک آینده، طرح جامع تسهیلات متخصصان، برای خرید محل کار، دفتر، مطب و غیره را به‌اجرا درآورده است.

در قالب طرح «بسته اعتباری ویژه خرید و تأسیس دفتر و محل کار»، امکان دریافت تسهیلات ویژه برای اعضای جامعه پزشکان، مهندسین، وکلا، سردفتران، کارشناسان دادگستری و برخی گروه‌های دیگر فراهم شده است.

مبلغ تسهیلات در این طرح، تا سقف ۷۰ (هفتاد) درصد ارزش کارشناسی ملک و حداکثر تا مبلغ ۱۰۰ (یک‌صد) میلیارد ریال برای مشاغل گروه پزشکی و ۵۰ (پنجاه) میلیارد ریال برای مشاغل گروه غیرپزشکی در تهران و کلان‌شهرها شامل: مشهد، اصفهان، کرج، شیراز، تبریز، قم و اهواز و برای سایر شهرها تا سقف ۵۰ (پنجاه) میلیارد ریال، برای گروه‌های پزشکی و غیرپزشکی، درنظر گرفته شده است.

تسهیلات در قالب عقد اجاره به‌شرط تملیک و به شیوه «بازپرداخت اقساطی»، حداکثر ۴۸ (چهل و هشت) ماهه قابل پرداخت است.

برای اطلاعات بیش‌تر و بهره‌مندی از این فرصت ویژه، مشاغل واجد شرایط می‌توانند به شعب بانک آینده در سراسر کشور مراجعه کنند.

همچنین مطالعه کنید:

گسترش روابط بانکی با پاکستان در قالب ظرفیت‌های اتحادیه پایاپای آسیایی

به گزارش کسب و کار نیوز، «محمدرضا فرزین» صبح امروز در صبحانه کاری با «جمیل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.