صفحه اصلی / اقتصادی / ارتباطات و فناوری اطلاعات / فعالان زیست بوم فناوری ایران به نمایشگاه روسیه می روند
فعالان زیست بوم فناوری ایران به نمایشگاه روسیه می روند

در حوزه ناوبری و تله ماتیک ؛

فعالان زیست بوم فناوری ایران به نمایشگاه روسیه می روند

معاونت علمی و فناوری اعلام کرد پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی ناوبری مسکو روسیه، میزبان فعالان زیست‌بوم فناوری و نوآوری کشورمان در حوزه ناوبری و تله ماتیک می‌شود.


به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مهر به نقل از معاونت علمی و فناوری، پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی ناوبری مسکو-روسیه به عنوان یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای تجاری روسیه ۶ تا ۹ اردیبهشت‌ماه سال ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد و ۳۶ کشور دنیا در آن گرد هم می‌آیند تا دستاوردهای ناوبری خود را برای بازاریابی یا شبکه‌سازی برای کار مشترک به نمایش بگذارند.

ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز با برپایی پاویونی تخصصی از حضور شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق فعال در حوزه ناوبری در بخش حمل و نقل هوایی، دریایی، ریلی و هوانوردی در این رویداد جهانی حمایت می‌کند. مشارکت آنها در این نمایشگاه در کنار معرفی توانمندی‌های داخلی به آشنا شدن بازیگران این زیست بوم با آخرین دستاوردهای جهانی در این عرصه نیز منجر می شود.

در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی ناوبری مسکو روسیه محصولاتی در زمینه‌های «سیستم حمل و نقل ناوبری و اطلاعات»، «سیستم های نظارت بر ترافیک»، «سیستم های ناوبری دریایی و رودخانه»، «سیستم های کنترل ترافیک تجاری و مسافری»، «سیستم های کنترل ترافیک راه آهن»، «سیستم های ایمنی ترافیکی»، «مدیریت بحران»، «ناوبری ماهواره ای با دقت بالا»، «ناوبری و سیستم های اطلاعاتی خودرو»، «حمل و نقل عمومی»، «شناسایی ترافیک»، «اطلاع رسانی اضطراری و پاسخ گویی»، «خدمات مخابراتی حمل و نقل»، «فناوری و روش های بهبود دقت ناوبری»، «تست تجهیزات ناوبری ماهواره‌ای» و غیره ارائه خواهد شد.

همچنین مطالعه کنید:

خودرو نیمه دوم سال گران می شود/بازار خودرو در فاز انتظار

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، این روزها بازار خودرو چشم به نتیجه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.