صفحه اصلی / اسلایدر / رشد اندک قیمت سکه در کانال ۱۲ میلیون تومانی
رشد اندک قیمت سکه در کانال ۱۲ میلیون تومانی

۲۲ دی‌ماه ۱۴۰۰؛

رشد اندک قیمت سکه در کانال ۱۲ میلیون تومانی

قیمت سکه امروز (چهارشنبه، ۲۲ دی‌ماه) در بازار تهران با ۵۶ هزار تومان افزایش نسبت به روز گذشته به ۱۲ میلیون و ۲۲۶ هزار تومان رسید.


به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایرنا، در ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه امروز، ارزش هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با افزایش ۵۶ هزار تومانی نسبت به روز گذشته به رقم ۱۲ میلیون و ۲۲۶ هزار تومان رسید و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۱۲ میلیون و ۵۱ هزار تومان معامله شد.

همچنین امروز نیم‌سکه بهار آزادی ۶ میلیون و ۶۴۵ هزار تومان، ربع سکه سه‌میلیون و ۶۲۸ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون و ۲۵۲ هزار تومان قیمت خورد.

علاوه بر این، در بازار طلا نیز نرخ هر گرم طلای ۱۸ عیار به یک میلیون و ۲۲۷ هزار تومان رسید و قیمت هر مثقال طلا نیز پنج‌ میلیون و ۳۱۸ هزار تومان شد.

همچنین قیمت اُنس جهانی طلا با ۱۰ دلار افزایش قیمت نسبت به روز گذشته با نرخ یک‌هزار و ۸۱۸ دلار و ۹۱ سنت معامله شد.

به گزارش ایرنا، مهم‌ترین عوامل موثر در رشد قیمت طلا و سکه، بالا رفتن نرخ دلار و انس جهانی است. نرخ دلار در صرافی‌های بانکی از چهارشنبه گذشته پس از مدت‌ها تثبیت قیمت در کانال ۲۷ هزار تومان، به کانال ۲۶ هزار تومان بازگشت و این کاهش قیمت‌ها موجب افت قیمت سکه در روزهای گذشته شده است و حتی روز دوشنبه به کانال ۱۱ میلیون تومان بازگشت.

همچنین مطالعه کنید:

صدور بخشنامه ها می تواند به کاهش تخلفات شبکه بانکی منجر شود؟/دعوا بر سر نرخ سود

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، بانک مرکزی در بخشنامه ای به بانک‌ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.