صفحه اصلی / اجتماعی / مشاغل گروه‌های دو تا چهار در مناطق قرمز باید تعطیل شوند / این موضوع نیاز به مصوبه جدید ندارد؛ بر اساس مصوبه قبلی، هر وقت شهر‌ها قرمز و نارنجی شدند، باید محدودیت‌ها اعمال شود

جهانپور:

مشاغل گروه‌های دو تا چهار در مناطق قرمز باید تعطیل شوند / این موضوع نیاز به مصوبه جدید ندارد؛ بر اساس مصوبه قبلی، هر وقت شهر‌ها قرمز و نارنجی شدند، باید محدودیت‌ها اعمال شود

از ابتدا هم قرار بود هر کجا شرایط جهانپور می گوید: کرونایی تغییر کرد در آن شهر ستاد استانی محدودیت‌ها را اجرا کند و نیاز نیست هر بار این موضوع در ستاد ملی تصویب و اعلام شود.

مشاغل گروه‌های دو تا چهار در مناطق قرمز باید تعطیل شوند.

به گزارش «انتخاب»، مدیر کل روابط عمومی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: محدودیت مشاغل در شهر‌های قرمز و نارنجی نیاز به مصوبه جدید ندارد و بر اساس مصوبه قبلی ستاد ملی کرونا، هر زمان که شرایط شهر‌ها قرمز و نارنجی شود باید محدودیت‌ها اعمال شود.

کیانوش جهانپور به صداوسیما گفت: محدودیت‌ها و تصمیمات جدید در خصوص کنترل کرونا امروز اعلام می‌شود، اما مسأله تصویب محدودیت برای مشاغل نیست بلکه مشکل اجرا نکردن محدودیت هاست.

وی افزود: از ابتدا هم قرار بود هر کجا شرایط کرونایی تغییر کرد در آن شهر ستاد استانی محدودیت‌ها را اجرا کند و نیاز نیست هر بار این موضوع در ستاد ملی تصویب و اعلام شود.

همچنین مطالعه کنید:

جذب سرمایه‌گذار بخش انرژی با ظرفیت شانگ‌های/ فشارهای تحریم کاهش می یابد

به گزارش کسب و کار نیوز ، هادی تیزهوش تابان در مورد وضعیت ایران در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *