صفحه اصلی / اقتصادی / کلید خوردن فاز اجرایی بی‌اثر کردن تحریم‌ها

دولت بالاخره با اعطای تنفس خوراک به پتروپالایشگاه‌ها موافقت کرد

کلید خوردن فاز اجرایی بی‌اثر کردن تحریم‌ها

کسب و کار نیوز- دبیر کمیسیون انرژی مجلس گفت: آقای زنگنه در جلسه کمیسیون انرژی اعلام کردند در جلسه هیأت امنای صندوق توسعه ملی موضوع تنفس خوراک واحدهای پتروپالایشگاهی بررسی شده و مجوز آنها صادر شده است.

به گزارش کسب و کار نیوز ، عبدالعلی رحیمی مظفری دبیر کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت توسعه پتروپالایشگاه‌ها گفت: آقای زنگنه در جلسه‌ای با اعضای کمیسیون انرژی این موضوع را بررسی کردند و اعلام کردند در جلسه هیأت امنای صندوق توسعه ملی موضوع تنفس خوراک واحدهای پتروپالایشگاهی بررسی شده و مجوز آنها صادر شده است. بنابراین مشکل این واحدها نیز حل شد و برای ابلاغ فرستاده شده است.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون انرژی با اشاره به مهلت مجلس به دولت برای اجرای قانون پتروپالایشگاه‌ها گفت: با توجه به اینکه کار عملا انجام شده و پتروپالایشگاه‌ها و بی‌اثر کردن تحریم‌های نفتی وارد فاز اجرایی شده‌اند، نیاز به اعمال ماده ۲۳۴ به منظور شکایت از دولت به خاطر استنکاف از اجرای قانون وجود ندارد.

رحیمی در پایان گفت: در حال حاضر اولویت‌های کمیسیون انرژی در کنار پیگیری پتروپالایشگاه‌ها، پیگیری دلایل قطعی برق و راهکارهای آن و تدوین سند هفتم توسعه است.

همچنین مطالعه کنید:

مدیرعامل شرکت زیست بسپار جزء ۱۰۰ سرآمد علمی کشور شد

به گزارش کسب و کار از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، جایزه سرآمدان علمی کشور …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *