صفحه اصلی / اقتصادی / صنعت و معدن / دیدار مدیرعامل لوازم خانگی پارس و استاندار قزوین

دیدار مدیرعامل لوازم خانگی پارس و استاندار قزوین

ایرج محمدزاده، مدیرعامل شرکت لوازم خانگی پارس به مناسبت روز کارگر با هدایت‌ الله جمالی پور، استاندار قزوین دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش کسب و کار نیوز، در این دیدار مدیرعامل لوازم خانگی پارس با ارائه گزارشی به عملکرد مثبت مدیریت و کارکنان پارس در سال جهش تولید اشاره کرد و گفت: در سال گذشته توانستیم با تولید ۱۴۰ هزار دستگاه رکورد چهار سال قبل کارخانه را در تولید بشکنیم.

محمدزاده افزود: تولیدات این شرکت با وجود تحریم‌های سنگین نسبت به سال قبل از آن ۲۵ درصد افزایش یافت تا به منویات مقام معظم رهبری در “جهش تولید” جامعه عمل پوشانده شود.

جمالی‌پور استاندار قزوین نیز در این دیدار با اشاره به فرمایشات رهبری در ابتدای سال گفت: مدیران و کارگران کارخانجات تولیدی در خط مقدم مبارزه با تحریم های اقتصادی قرار دارند. ما و همه مسئولان وظیفه داریم به آنها در جهت رفع موانع تولید که مد نظر مقام معظم رهبری است، تمام تلاش و همت خود را به کار گیریم.

استاندار قزوین با ابراز خشنودی از جهش تولید و تحقق شعار سال در کارخانه لوازم خانگی پارس گفت: استانداری آمادگی دارد تا در جهت مرتفع کردن موانع تولید و رونق بخشیدن به امور تولیدی کارگاه‌ها همکاری لازم را داشته باشد.

همچنین مطالعه کنید:

قاچاق ۱.۳ میلیارد دلار لوازم خانگی از طریق ته‌لنجی به کشور/ ماجرای توزیع اقلام تقلبی در بانه

به گزارش کسب و کار نیوز ،مصطفی پورکاظم شایسته در مورد قاچاق لوازم خانگی اظهار داشت: …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *